Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Abortusz után mire kell...

Abortusz után mire kell számítani?

Figyelt kérdés
7 vagy 8 hetes vagyok, vedekeztunk és mégis terhes vagyok… van egy 9 honapos gyermekem,úgy döntöttük hogy nem akarjuk megtartani egyrészt korai másrészt meg anyagilag sem biztos hogy tudnánk fedezni. Ezért is vedekeztunk. Hogy fog kinezni ez az egész? Ne itelkezzetek,mert nem akartunk babat. Milyen szovodmenyei lehetnek? Mennyi idő ez az egész? Csutortokon megyek orvoshoz …
2022. márc. 31. 08:07
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
9%
Normál esetben lelki problémák.....
2022. márc. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Részt kell venned 2 családsegítő beszélgetésen és utána mehetsz műtétre.kb 40000ft

Műtét 1 napos törtenet. Reggel bemész megkapod a tágítót , vársz ,műtét és utána 2 óráva mehetsz haza ha jól vagy.

Én kb alig véreztem utána majd minden helyre állt. Viszont az is igaz h azóta nem marad meg a terhesség nálam.

2022. márc. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Nem is terveztünk már több babat. Főleg hogy voltak komplikaciok az elsővel is.. nagyon nehezen lett és tényleg sok mindenen keresztul mentem vele. Egyebkent kicsi is még,meg anyagilag is nehéz ezért sem akarom megtartani.. csak nemtudom h mire szamitsak.. felek is tole
2022. márc. 31. 08:25
 4/39 anonim ***** válasza:
82%

Normál esetben lelki problémák SEM!

Inkább a "kedves" 1es az aki szeretné,hogy legyen

2022. márc. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
Igazság szerint így latjuk jónak,jobb így szerintem mintha azért szulnek mert muszáj. Ezért is vedekeztunk..
2022. márc. 31. 08:35
 6/39 A kérdező kommentje:
Hogyne éreznek, de így sajnos jobb lesz. Szerintem nem írtam egy rossz szót sem,hogy orulnek ennek az egésznek…
2022. márc. 31. 08:48
 7/39 anonim ***** válasza:
85%

A kérdező nem fog tágítót (laminária)kapni, lévén van egy 9 hónapos gyereke,ergo szült.

OFF: Amúgy meg ez mindenkinek magánügye és a lőtéri kutyát nem érdekli, hogy egy random idegent mi szomorít el, vagy mi nem.

Azt kellene már megérteni végre, egyszer és mindenkorra, hogy senkinek nincsen joga, sem lehetősé beleszólni más emberek szuverén döntéseibe és ha ítélkezni akarnak megtehetik, attól még nem lesznek többek és a másik sem kevesebb.

Az értékrendek eltérőek és hihetetlen korlátolt és ostoba elgondolás azt hinni, hogy kizárólag a miénk az egyetemleges és elfogadható.

Ez olyan mint a hit, vagy van, vagy nincs és fölösleges egymást győzködni, megérteni sem kell, csak elfogadni.

Neked lelki problémáid lennének, másnak meg nem, kedves egyes és nem te fogod eldönteni melyik a normális, de azért elárulom, mindkettő és morálisan, erkölcsileg is rendben van mindegyik, akkor is, ha neked ez nem tetszik. Magánügyed mit gondolsz.

2022. márc. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
12%
Ilyen gondolkodásmód alapján a csecsemőket is ki lehet dobni a szemetesbe,mert hát joga van hozzá.Érdekes módon ott mindenki picsog,holott a kettő szinte ugyanaz.
2022. márc. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
85%

Hogy lenne ugyanaz?

Az egyik bűncselekmény,a másik nem az!

2022. márc. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
86%

8 as


1 ab és 2 missed abom volt. Az első kettőnél volt tágítás a harmadiknál nem mert ott vérzéssel kerültem be!

És van már 1 gyerekem


Kérdező én totál megértelek sajnos nekem is volt ab mikor a fiam kicsi volt. Több probléma is volt körülöttünk ami miatt így döntöttünk.

Mai napig fáj de ezzel kell élnem.

Nem tartozol senkinek sem magyarázattal.


2es

2022. márc. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!