Más is volt így?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sajnos március elején missed ab műtétem volt, a 9.héten, a baba valószínűleg a 6.hét után halt meg.

Műtét után pár nappal méhgyulladásom lett, az első éles fájdalommal már mentem vissza a kórházba, kaptam rá antibiotikumot, Kliont. 1 hete voltam kontrollon, ott mindent rendben találtak, illetve akkor lehetett peteérésem is. Ma viszont megjött a menzeszem. Ez normális így?

Továbbá nagyon megijedtem, mert azt olvastam, hogy méhgyulladás után meddőség alakulhat ki, és a hetekig bent maradt halott magzat is okozhat nagy bajt később. Ugye, ha valami nem lenne rendben, azt látták volna az uh-n? Persze ha elmúlik a vérzés, menni fogok orvoshoz, de addig szívesen olvasnék tapasztalatokat.

33/N



2022. ápr. 5. 18:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ne olvasgass ilyeneket! Ha kontrollon mindent rendben találtak, akkor nyugodj meg! Nekem is volt terhesség megszakításom beteg baba miatt, utána kicsit felborult a ciklusom. Volt, hogy előbb jött meg pár nappal, volt, hogy késett a vérzésem. Kellett néhány hónap, hogy rendeződjön. Sajnálom, hogy elveszítetted a babát, és kívánom, hogy legközelebb minden rendben legyen!
2022. ápr. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is kb így volt, csak 11 hetesen kezdtem el verezni, és a legjobb, hogy az ügyeletes orvos haza küldött, hogy majd otthon elvetélek magamnak, úgy, hogy előtte állapította meg hogy kb 4 hete elhalt az embrió. És anyukám is bent volt velem(mint e.ü.-s dolgozó pont ő is bent volt mikor ez történt, köpni nyelni nem tudtunk, hiába mondtuk neki jó lenne a műtét egyből, nem…)

Rá pár óra mulva olyan rosszul voltam és annyira omlott belőlem a ver hogy a ferjem kihívta a mentőket, azonnal műtét, az ügyeletes orvos(akkor már nem az volt aki elküldött) értetlenkedett, hogy miért csak most jövök be, aztán megmutattam neki a délelőtti leletem, hat úgy elkezdett káromkodni a dokira aki hazaküldött, hogy nem hittem a fulemnek😅

A missed ab rendben zajlott, kontrollon is minden oke volt. Nekem hamarabb jött meg majdnem egy héttel, igaz alig volt valami, utána már csak pár nappal jött meg korábban, majd a 3.-ik mensi teljesen rendben jött meg és annyi volt mint szokott lenni. 3 hónap pihi és 3 hónap próbálkozás után sikerült teherbe esnem, 32 hetes vagyok. Nyugodj meg kérdező, ha nem találtak semmit akkor minden ok. Szövettani eredmény megjött? Ha ott se volt semmi, akkor valószínűleg minden rendben. Azért írtam le, hogy velem mi történt, hogy lásd, bennem sajnos tovább volt a halott magzat, de mégsem lett semmi bajom.

2022. ápr. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!