Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 13 mm-es petezsák üres. Lehet...

13 mm-es petezsák üres. Lehet még baba?

Figyelt kérdés
Lombik programmal sikerult a terhesség és állítólag 7 hetes vagyok a héten, bár ezt sem értem, mert a beültetés marcius 12-én volt 2 db 3 napos embrióval,(ma aprilis 19 van) de az orvos szerint az utolsó menstruaciótól számolják. Kérlek ha van tapasztalatotok,írjátok meg nagyon köszönöm!!!

2022. ápr. 19. 18:22
 1/9 anonim ***** válasza:
55%

Mondjuk nekem 10 mm-es üres petezsákom volt, de rá egy hétre már volt szívhang.

Remélem minden rendben lesz ❤️

2022. ápr. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nagyon elkeseredtem,de még reménykedek! És te hány hetes voltál akkor?
2022. ápr. 20. 09:42
 3/9 anonim ***** válasza:
5 hetes
2022. ápr. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ, igazából nem értem a számítást se, hogy oke hogy az utolsó menstruációm alapján már 7 hetes a terhesség, de a beültetés 03.12-en volt és akkor viszont kb 5 hetes. A 13 mm-es petezsák is inkább arra utal sztem... De sokat agyalok az is biztos mert már nagyon vártuk és nagyon beleéltük magunkat... 1 hét múlva kiderül...
2022. ápr. 20. 11:51
 5/9 anonim ***** válasza:
Attol hogy lombik attol meg ugy szamoljak mint a normal terhessegnel, utolso menstruacio elso napjatol. Ha netan 25 nap van a beultetrs akkor is es kesobb igazitjak hozza a meretek alapjan.
2022. ápr. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ertem, hat akkor reménykedek hogy elkezd szépen fejlődni.
2022. ápr. 20. 15:05
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi lett a vége?Sikerült a baba?
2022. máj. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sajnos üres maradt...😒
2022. máj. 6. 06:00
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom!Ha ez vigasztal nekem nem maradt üres a petezsák aztán még sem lett sikeres a terhesség.Ez van.Nem mindenki olyan szerencsés hogy rögtön sikerül.Majd legközelebb én úgy vagyok vele.
2022. máj. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!