Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Azt mondták vetélni fogok,...

Azt mondták vetélni fogok, megmaradhat mégis a baba?

Figyelt kérdés

Sziasztok

04.12-én voltam első ultrahangon pozitív teszt után ahol 14mm volt a méhnyálkahártya és 3mm felritkulás.

(febr.25 volt az utolsó mensim de nagyon hosszúak a ciklusaim pco miatt)

15-én barnázni, pecsételni kezdtem derékfájással így ügyeletre mentem ahol 6mm-es petezsákot imitáló képletet láttak, a vérzés eredetét nem tudták meg mondani.

Szigorú ágynyugalom, progeszteron kúp, vitaminok használata volt az utasítás, be is tartottam mindent, csak pisilni keltem fel.

Tegnap voltam az orvosomnál a pecsételés azóta sem múlt el és már csak egy 4mm-es petezsákot imitáló képletet láttak ami úgy tűnik kilökődő félben van.

Vérvétel nem volt, a tesztem továbbra is erős pozitív volt még 2 napja, tüneteim meg vannak.

Az orvos azt mondta, hogy már nem bizakodik hisz nem fejlődik a terhesség 2 héten belül el fogok vetélni, 05.05-én lesz kontroll, hogy ki tisztultam-e.

Mára elmúlt a barnázás, pecsételés csak a petefészkem szúrkál, illetve minden gyógyszert abba kellett hagynom.

Létezik, hogy ebből még lehet valami? Vagy engedjem el és törődjek bele? Tudom, hogy butaság már ezzel áltatni magam de első babám lett volna és annyira fáj.

Van valakinek esetleg hasonló sztori mellett sikertörténete?

Köszönöm :(


2022. ápr. 22. 13:05
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Illetve a méhnyálkahártya is 2mm-el véknyabb lett de azt mondták ez lehet mérési pontatlanság is
2022. ápr. 22. 13:07
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
sajnálom, de az orvos valószínűleg ezernyi ilyen sztorira alapozva mondta, hogy ne bizakodj…
2022. ápr. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, tudom min mész keresztül. Nem akarlak biztatni, hogy ebből még lehet valami, mert nem valószínű sajnos. Kitartást, kívánom a legjobbakat!
2022. ápr. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%

Sajnálom, az orvosod jól gondolja :(


Aazal tudlak bíztatni, hogy nekem egynilyen után rögtön sikerült teherbeesnem

2022. ápr. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha két hét alatt nem fejlődik, akkor sajnos én sem reménykednék
2022. ápr. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
31%
Ez vetélés. Orvosod nem mondta, hogy amíg az ir és a hormonhajaid nincsenek rendben nem szabad próbálkozni?
2022. ápr. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

Próbálom elfogadni.

Kezeljük a hormonjaimat több kevesebb sikerrel, tavaly november óta sikerült le adnom 14 kilót ez segitett most, hogy teherbe tudjak esni.

2022. ápr. 22. 19:09
 8/15 anonim ***** válasza:
15%
De amíg nincs teljesen rendbe védekezni kell, pont emiatt, mert a peteérés már beindul de a hormonok miatt megmaradni még nem tud.
2022. ápr. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%

Dehogy kell védekezni!!


Egy vetélés ezer dolog miatt történhet, minnél többet próbálkozik az ember annál nagyobb az esély a sikerre.


Nekem is egy év próbálkozás után összejött terhesség ugyanilyen korai vetéléssel végződött. De legalább tudom, hogy teherbe tudok esni. Inkább vállalom hogy többször is megtörténhet, minthogy egyetlen hónapot is elvesztegessek azzal a tudattal, hogy talán az lett volna az a hónap amikor sikerülhetett volna.

2022. ápr. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
25%
A pcos kezelésének elkezdésekor kell.
2022. ápr. 23. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!