Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap délután nem erős két...

Tegnap délután nem erős két csikos de pozitív terhességi teszt után ma reggel ujra pozitív de sajnos kb ugyanolyan erősségű volt a csík rajta. Megmaradhatott a baba attól?

Figyelt kérdés
Ha jól sejtjük akkor 12.ei fogantatás volt. Tudjuk nagyon korai szakasz ez még de meglehet még a baba attól függetlenül hogy nem erősödött tegnaprol mára az a bizonyos csík?
2021. aug. 24. 10:07
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Túl hamar teszteltél újra szerintem. Várj egy-két napot. Vagy menj el hcg vérvételre két nap különbséggel, sokkal megbízhatóbb mint a csík erőssége.
2021. aug. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Azért nem erősödött mert 2 naponta nő a hcg, szóval holnap kell erősebbnek lennie.
2021. aug. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
Igen. Bírj ki pár napot tesztelés nélkül.
2021. aug. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
ne teszteljél pár napig csak kb 3-4-5 nap mulva tesztelj
2021. aug. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
A terhességi teszt nem lh teszt, miért kellene egyforma erősnek lennie a két csíknak? Nem értem. Ha a terhességi teszt két csíkos, tök mindegy milyen erős a két csík, pozitív!
2021. aug. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%
Milyen márkájú a teszt?
2021. aug. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
30%

5-ös, nem azt írta hogy egyforma erősségűnek kell lennie, hanem a terhességi teszt is erősödik, de neki most 2 nap alatt semmit se változott, ami nem baj mert 2 naponta nő a hcg.


Egyébként én 6+3 hetes terhes vagyok, és vasárnap csináltam még egy tesztet, és olyan erős lett mint a kontroll csík, szóval létezik hogy pont olyan erős mint a kontroll, de ahhoz azért el kell telnie az időnek :D mert átlagban 4-5 hetesen tesztelnek az emberek, aki legalábbis számít rá.

2021. aug. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!