Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Pár nappal ezelőtt a 9.héten...

Pár nappal ezelőtt a 9.héten azt állapították meg,hogy elhalt a terhességem.Nekem viszont semmi tünetem sincs.Valahogy kételkedek. Megnézessem esetleg mással is hátha tévedtek!? Mennyire reális az efajta tévedés?

Figyelt kérdés

2022. jún. 26. 13:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hasonló volt, a tüneteim megvoltak továbbra is. A kórházban megnéztek műtét előtt. Úgy tudom 2 vélemény szükséges.
2022. jún. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Ketlem, hogy ilyet beneznek, de ha attól megnyugszol, nézed meg magad mással
2022. jún. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem volt semmi tünetem, 4 hétig éltem abban a nyugalomban (terhessegi rosszullét közepedte) hogy minden oké. Aztán mégse volt. 12 hetesen a genetikai uh-n kaptam a nyakamba a hidegzuhanyt. 8.héten elhalt.

Műtetre irtak ki.

Amit pedig addig nem csinálnak meg, mig nincs egy másik orvost is papír róla, hogy valóban elhalt.


Ha megnyugtat nézesd meg mással is. De ekkora tévedést szinte kizartnak tartok.

2022. jún. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
56%

Mindig megnézik újra.


Viszont a tévedés lehetősége mindig ott van. Nálunk pont most kezd újra dolgozni az orvos, aki myomának nézett terhességet (amire évekig vártak rá, műtét utáni szövettanon deciduát találtak a mintában)

2022. jún. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!Sikerült kapnom időpontot magán ultrahangra még a műtét előtti napon most péntekre! Hétfőn műtenének. Tisztában vagyok vele,hogy nagyon kicsi az esély,de amíg akár csak 1% is van,addig én azt megragadom.Ha meg beigazolódik az igazuk,akkor pedig a hétvégén fel tudok talán készülni lelkileg. Igazából azért csináltatom,mert nem szeretném,hogy műtét előtt esetleg véletlenül ugyanaz a doki ultrahangozzon.Több szem többet lát.
2022. jún. 26. 15:27
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Amikor nekem volt, igaz tizenéve, akkor az volt, hogy 3 különböző orvos kellett, hogy megerősítse. Gondolom az, hogy azóta kettő, attól feltételzi, hogy két különböző, hiszen így a felelősség sem egy emberé. Sőt nekem nyaralás közben jött a baj, bementünk a gyulai kórházba, ahol megállapították, hogy mi a helyzet, de azt mondták, inkább jöjjünk haza Szegedre, és itt csinálják meg a műtétet, nekünk is kényelmesebb. Itt pedig a 3 dokiba nem számított bele a gyulai, mert csak az itteni 3 volt jó, így végül négyen néztek meg. Szerintem szinte elképzelhetetlen, hogy egy ember szakvéleménye alapján megműtsenek.
2022. jún. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%

Nekem az első terhességnél a 12 jetes UHn derült ki, hogy 9 betesen elhalt. Semmi jele nem volt, se görcs se vérzés, se barnázás. Műtét lett. A kórházban felvételkor, és másnap a műtőben is még csináltak egy uh-t.


Másodiknál emiatt 2 hetente járni kellett Uh-ra, 9hét 6nap megint azt mondták h missed ab. Megint be kórház és ott meg volt szívhang, egészséges 8 éves fiú már :)


Szóval nekem volt ilyen is olyan is.


Ha megnyugtat csináltass máshol is uh-t, de a műtét előtt is még ellenőrzik úgyis.

2022. jún. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ugyan az a doki nem nézheti meg másodszor.

2 külön vélemény kell

2022. jún. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Kedves 8-as válaszoló!Nem volt szívhang és azért küldtek másodszor missedre? És utánna mégis lett/észrevették?
2022. jún. 26. 18:21
 10/16 anonim ***** válasza:
4es zalaegerszegi dokiról írsz?
2022. jún. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!