Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Pár nappal ezelőtt a 9.héten...

Pár nappal ezelőtt a 9.héten azt állapították meg,hogy elhalt a terhességem.Nekem viszont semmi tünetem sincs.Valahogy kételkedek. Megnézessem esetleg mással is hátha tévedtek!? Mennyire reális az efajta tévedés?

Figyelt kérdés

2022. jún. 26. 13:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
8 vagyok. Igen a doki a rendelőben nem talált szívhangot, előtte héten még igen. Beutalt miseddre, másnap bementem a kórházba, és ott mindent rendben találtak.
2022. jún. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

#11 de jó ilyet is olvasni

Egyébként nekem is elhalt a 9. héten, a 1O. heti ultrahangon vették észre, pár nap múlva vissza kellett mennem.

Külföldön élünk, és itt nem muszáj műtétre menni, lehet tablettával vagy pedig természetesen kivárni, amig távozik (ebbe ne menjünk bele, tudom van aki ellenzi meg károsnak itéli meg, de én az utóbbit választottam).

11. hétig megvoltak a tünetek meg addig velem is maradt, a hét végén ment el... mondjuk az nem volt annyira kellemes, de nem bántam meg. Friss még a dolog 3 hete történt. Kitartást neked, akármi is lesz :)

2022. jún. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Sajnos, vagy szerencsére a mai napon természetes úton kiürült.Irgalmatlan csillapíthatatlan fájdalmak közepette darabos bő vérzéssel megindult.Már a kórházon gondolkodtam hogy bemegyek. Viszont tudatában voltam,hogy ez ezzel jár,és a fájdalmak is visszatartottak.Ahogy kijöttek,amiknek ki kell ilyenkor,a fájdalom is elmúlt.Remélem nem tér vissza,és azt is remélem,hogy hétfőn a műtét napján kiürült méhet találnak. Bocsánat ha gusztustalan voltam.
2022. jún. 29. 16:44
 14/16 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

12es vagyok. Nem vagy gusztustalan, nekem jó lett volna mondjuk ha előtte valaki elmondja pontosan, hogy mivel is jár, mert annyira ijesztő az egész...és a bő verzés kifejezés talán enyhe erre. nekem 2x jöttek a fájdalmak kb 11 órán keresztül összesen, emiatt mentem el még a sürgősségire is este mert már végrendelkeztem kb.

Lelki erőt kívanok neked ezt feldolgozni, és mihanarabbi testi épséget is! A következő babócának szüksége lesz rád. Ölelés

2022. jún. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Sziasztok.Most végeztem a kórházban.Hál istennek nem kellett műszeres befejezés,szépen kitisztultam... Írtak fel ergam cseppeket,amit egy darabig szednem kell. Nagy szerencsém volt a szerencsétlenségemben.
2022. júl. 4. 12:40
 16/16 anonim ***** válasza:

Sajnálom, de legalább a műtétet elkerülted. Gyászold meg aztán engedd el, és csak utána próbálkozzatok újra.

Minden jót!

8és11 voltam

2022. júl. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!