Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vetélés után normális, hogy...

Vetélés után normális, hogy még mindig nagy a hasam?

Figyelt kérdés
11 hetes voltam, meg is műtöttek 2 hete. Volt már egy kis hasam, tudom, hogy ez még nem kifejezetten a baba volt, de van amikor rendesen nagyobb mint a terhesség alatt. A terhesség alatt is változó volt. Másoknak is feltűnt illetve van nadrag, amit be se tudok gombolni, szóval nem csak én látom így. A melleim is hatalmasak, új melltartókat kellett venni. A tüneteim már a 9. Hét körül enyhultek,akkor meg minden rendben volt. Azok az enyhe tünetek ugyanúgy jelen vannak. Bizonyos ételektol undor, nagyon gyakori pisilés, derékfajas. Vékony vagyok, és nehezen hízok, mostanában meg kevesebbet is eszek, mint általában, mert lelkileg eléggé megviselt ez az egész. Enyhe vérzésem azóta van visszatero jelleggel.
2022. aug. 14. 11:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem menj vissza a nőgyógyászodhoz
2022. aug. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
11 hetesen nem lehetett hasad, szerintem beképzeled magadnak
2022. aug. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Mert csak a puffadástól volt nagy hasad. És még puffadsz. Van fogalmad róla, mekkora egy 11 hetes magzat? Nem lehet még miatta nagy hasad
2022. aug. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, ezt le is írtam. Viszont azt is tudom, hogy a terhesseggel volt összefüggésben mivel korábban ilyen sose volt. Azért köszönöm a válaszokat!
2022. aug. 14. 13:47
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 11 hetesen ment el a babám, de a tüneteim el is múltak azelőtt, hogy kiderült volna, a felpuffadt hasam is lement pár nap alatt. Szerintem is menj vissza a dokihoz.
2022. aug. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nem akarok hülyét csinálni magamból, mert azt mondta a doki, hogy minden rendben volt a műtét alatt és nem akarom öt megkerdojelezni. De furán érzem magam, úgyhogy jovoheten visszamegyek, mert kontroll csak 2 hét múlva lenne.
2022. aug. 14. 14:39
 7/10 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ez még csa puffadás volt, de soha az életben előtte nem puffadtam így és azt mondta és akikkel beszéltem, akiknek volt ilyen mutetuk nekik pár nap után elmúlt minden..
2022. aug. 14. 14:40
 8/10 A kérdező kommentje:
Azt mondták akikkel beszéltem*
2022. aug. 14. 14:40
 9/10 anonim ***** válasza:
79%
A puffadást a hcg hormon okozta, ami a műtéttel nem ürül ki azonnal a szervezetdbol. De ha úgy érzed valami nincs rendben, szerintem is nyugodtan menj vissza
2022. aug. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is épp ezt akartam kérdezni, bár nekem más tünetem nincs és az én babám magától elment. Szintén 11.héten történt, és azóta figyelem, hogy nagy a hasam, ma viszont szóvá is tették. Nyilván nekem sem a baba miatt, ő kisebb is volt, de olyan, mintha valami elkezdett volna átalakulni odabent és még nem állt vissza. Egyébként nekem 4 és fél hete volt, azóta pontosan megjött a menstruációm is, 28 napra.

Kíváncsi leszek, mit mond a doki neked.

2022. aug. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!