Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vetélés után felborulhatnak a...

Vetélés után felborulhatnak a hormonok?

Figyelt kérdés
3 hete vetéltem el spontán a 9. héten. Azóta alvászavarral küszködök. A hajam is jobban hullik. Köszönöm szépen, ha leírjátok a tapasztalataitokat!

2022. okt. 24. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Inkább stressz miatt vannak ezek nálad. Ettől függetlenül megborulhat átmenetileg a hormon háztartás, de az nem ilyen jellegű gondokat okoz
2022. okt. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Cukor problémára gondolnék még, mert egész éjszaka pisilni járok, és nagyon szomjas vagyok éjszaka. Cukrot mértem, az rendben volt. Egy éve a terheléses vizsgálat is rendben volt, de úgy érzem, hogy most nincs rendben valami.
2022. okt. 24. 14:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Menj el orvoshoz hátha tud valami okosat mondani vagy elküld vérvételre.

Nekem is 9.héten volt de nem ment el magától,missed volt.

Utána kb. 4 héten át "vérezgettem" de hormonális gond nem volt,csak lelkileg...

2022. nov. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!