Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi van akkor ha a clostyt öt...

Mi van akkor ha a clostyt öt nap helyett véletlenül hat napig szedtem? (2 tabletta) Felborulhat a ciklus?

Figyelt kérdés
2011. aug. 15. 18:13
 1/6 sumergo ***** válasza:
Hát bocsi, de én még ilyet nem hallottam senkitől. Ez azért érdekes véletlen. Erre leginkább egy orvos tudna válaszolni.
2011. aug. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mi az érdekes benne? Veled még nem fordult elő, hogy elnéztél valamit?
2011. aug. 15. 20:58
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
De hogy szedted tovább? A closty 10 szemes.
2011. aug. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem nem lesz tőle semmi bajod, de egy UH-ra menj el, nehogy sok legyen a szervezetednek.
2011. aug. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%
Erre én is kíváncsi vagyok. Ha 10 szem van benne, és napi 2-öt szedsz, akkor hogy tudtad 6 napig szedni?
2011. aug. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na akkor nézzük csak. Én írtam hülyén! Bocsi mindenkinek! Az orvosom a ciklus 2-8-ik napjáig kettő szemet írt ki. Én hülye a ciklus kilencedik napján is vettem be kettőt. Az okozhatja a ciklus felborulását?
2011. aug. 16. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!