Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mennyi ideig barnáztatok...

Mennyi ideig barnáztatok vetélés előtt?

Figyelt kérdés

6 hetesen kezdtem barnázni. Kaptam rá kúpot. 6napja asagolom 2x1-et. Nem múlik. Jövőhét szerdán kell vissza mennem, hogy van-e szívhang. Erősen érzem, hogy ez a terhességem is sikertelen lesz (volt már egy vetélésem, ott nem volt semmi tünet, UH közölték, hogy elhalt. Műteni kellett.)

Akinek volt már spontán vetélése meddig barnáztatok mielőtt elindult volna a dolog?


2022. dec. 17. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:
76%

Nekem nem volt Barnázás előtte.

Amikor beindult akkor erőteljes és sok vér indult meg.

2022. dec. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem volt barnázás elötte, csak rendes piros vér. Kedden kezdődött, nem sok, de azért látszott, egyre erősödött és végül szombat éjjel vetéltem el.


Az első babákkal barnáztam kicsit progeszteronhiány miatt, de nem vetéltem el, idővel elmúlt.

2022. dec. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!