Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Miért kell védekezni 3-6...

Miért kell védekezni 3-6 ciklust missed ab után? Miért nem lehet mondjuk a műtét utáni második ciklusban próbálkozni?

Figyelt kérdés

Most nem az érdekel, hogy valaki szép hangzatos bullshit mondatokat mondjon a lelki meg testi felépülésről meg

a regenerálódásról, stb.. hanem ténylegesen a tudományos magyarázat.



2023. febr. 5. 21:42
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
17# Javítsatok ki ha tévedek, mert már kicsit össze vagyok zavarodva. A missed ab nem feltétlenül művi befejezèst jelent, hanem késleltetett vetélést. Attól még kiürülhet magától.
2023. febr. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

hja kiürülhet igazad van. missed ab sztem az is ha magától kiürül de már megállt a fejlődésben és az is ha nem ürül ki és megállt. rosszul fogalmaztam, igazad van. lényeg hogy a befejezés egyik esetben műtéti beavatkozas a másik meg végbemegy magától így vagy úgy. olyan is van amikor spontán menne el de nem teljesen ürül ki és akkor még ki is kell "takarítani" a méh uregét.


én vártam több hetet hátha fejlődik mégis, vagy kiürül magától, de nem történt meg egyik sem sajnos és már nyomasztó volt a tudat. Karacsony előtt műtöttek meg. :(

2023. febr. 6. 16:37
 23/28 anonim ***** válasza:
22# nem gond, csak már én is kezdtem elbizonytalanodni. A dokinál nem voltunk olyan lelkiállapotban, hogy megkérdezzük. A kórházban meg eszembe sem jutott. Megértem amúgy , én sem szerettem volna hetekig várni. Ha nem mondta volna , hogy szépen tisztul én is műtétet választom. Bár ugye még nincs kizárva, hogy nem kell. Nem értek hozzá de bízom benne, hogy mivel kijött burokban , véletlenül sem maradt bennem semmi a nyálkahártyàn kívül.
2023. febr. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

:( borzalmasan hangzik, komolyan.


a műtét is borzalmas volt, remélem nem kell atélned.

2023. febr. 6. 16:57
 25/28 anonim ***** válasza:
24# Nem kellett műtét szerencsére. Azt mondtàk így, hogy nem volt műtét, mindent ugyanúgy lehet csinálni (sport, szex, fürdőzès) de a próbálkozással várjunk két-hàrom ciklust. Most 9mm a nyálkahártya, azt mondtàk jó lesz ez így. De ez vékonynak nem vékony, nem tudom mire kell várni. Nem olyan sok három hónap az igaz, de így összesen majdnem fél év kihagyás lenne.
2023. febr. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

Jó hír, hogy akkor ennyi. Spontán vetéléseknel biztosan tudom, hogy nem kell várni. Csomó tudományos kutatás meg statisztikai adat van ami leírja és bizonyítja ezt.


Annyi talán ami fontos, hogy ha van valami bajod, akkor azt előbb kezeltesd ki. Nekem amúgy van, de elvileg jó értékeim voltak terhesen így senki sem tudta megmondani a vetélés okát csak valószínűsítették hogy a már meglévő alapbetegség miatt lehetett. (vagy lehetett amiatt még sok más miatt is…) lényeg a lényeg elmentem a vetélés után laborba meg belgyogyaszhoz meg nőgyógyászhoz és megint minden értékem rendben volt, így mi belekezdunk.

2023. febr. 12. 21:49
 27/28 anonim ***** válasza:
26# Sok sikert. Nekem pajzsmirigy alulműködèsem van és inzulin rezisztenciám, de a terhesség előtt volt hormon panel, terheléses cukor stb. És minden tökéletes volt. Illetve most voltam alkalmasságin a munkahelyen, ahol néztek teljes labort. Itt is minden rendben volt. Szerintem mi sem várunk sokáig.
2023. febr. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

nekem is PM és nekem mellé 2-es t. cukorbetegség sajnos.

az első terhességem alatt voltam gdm és előtte én is IR-es.


nekem azt mondta a nőgyógyász hogy a cukorbetegség / IR meg társai miatt lehet sajnos vetélés nagy eséllyel. de.. nekem is rendben voltak az eredmenyeim..


szenzor volt rajtam szóval biztos...


a pm-em meg évek óta rendben van. nem is értem..

2023. febr. 13. 06:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!