Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab műtét után mennyi...

Missed ab műtét után mennyi idővel kezdtetek újra próbálkozni?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 1. 15:49
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Műtét után nekem a doki azt tanácsolta, hogy két ciklust várjunk. (11 hetes terhesség volt)
2023. ápr. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem 10 hetes volt. Azt mondták 6 hónapig nem ajánlott. Én kicsit sokallom azért kérdezem. De majd kontrollon még rá kérdezek.
2023. ápr. 1. 17:38
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
12 hetes volt, 4 hét után azt mondták, hogy próbálkozhatunk, de vártunk 2 ciklust.
2023. ápr. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Nekem a 14 hetes után 2 hónapotmondott, a többinél amik kisebb terhességek voltak 1 mensit mondott a dokim hogy várjunk.
2023. ápr. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Nekem 10 hetesen volt a műtét, 3 ciklust javasoltak. Annyit kivartunk, az első hónap sikeres volt, azóta megszületett a kisfiam ❤️ a terhesség problémamentes volt, de kellett tartanom gdm dietat és clexane nal szúrni magam
2023. ápr. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%

9hetesen mütöttek.

1 hetet véreztem. 2 hét után volt a kontroll, ott zöld utat is kaptunk. Műtét után 4 héttel pozitív lett a tesztem. 1.5éves a lányom.


Ez is csak ilyen magyer lemaradás, hogy várni kell. Pont hogy az első 3 hónapban van nagyobb esély egy új terhessegre. Ausztriában pl ahogy eláll a vérzés, próbálkozhatsz is.

Ha valakinek nem jön össze a baba, bevett szokás, hogy egy kúretet csinálnak (ami lényegében ugyan az az eljáras mint a missed ab), hogy elöbb meg tudjon tapadni

2023. ápr. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
Nekem még műtét sem volt , kiürült magától, mégis ket-hàrom ciklust mondtak. Nem is értem... Egy ciklust vártunk, most kezdtünk újra próbálkozni.
2023. ápr. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%
20 hetes terhesség után 3 ciklust mondtak. De még lelkileg nem állok rá készen.
2023. ápr. 2. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%
8 hetes terhesség volt, missed ab után 5. héten próbálkoztunk, elsőre össze jött, februárban született meg a lányom ❤️
2023. ápr. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!