Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Hogy zajlott 5-6 hetes spontán...

Hogy zajlott 5-6 hetes spontán vetélésed?

Figyelt kérdés

Elsősorban azoknak a válasza érdekelne, akik kaptak progreszteron pótlást, hogy az abbahagyása után mikor indult meg a vérzés?

Én tegnap vetéltem el, de csak tiszta vér jött, nem darabos. Uh-n már nem látszott semmi, leszámítva megvastagodott méhnyálkahártyát. Abbahagytam a progit és várom, hogy kiürüljön, hogy ne kelljen műtét, de még nem történt semmi☹️



2023. ápr. 19. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem progeszteronpótlás mellett indult be a vetélés 6 hetesen. Első nap volt erősebb darabosabb vérzés, már akkor csináltak ultrahangot és nem látszott már semmi. Utána pár napig normál menstruációnak megfelelő vérzés volt és még pár nap barnázás.3 hét után volt még egy kontroll ultrahang kiürült minden,nem kellett műteni.
2023. ápr. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem is progi mellett, de nem volt darabos. A méhnyálkahártyám viszont megvolt még, tehát csak ki kéne jönnie, de nem hogy darabos lenne, hanem el is állt. Borzalmas ez a várakozás. Lelkileg nagyon padlón vagyok, azt hittem, legalább együtt letudom a fizikai résszel, de így még azt is át kell élnem külön. Nem tudod, hogy neked akkor az uh.-n milyen volt az endometrium? Már az is kijött előtte?
2023. ápr. 19. 20:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom biztosra,de szerintem igen. Nagyon sajnálom a helyzetet, borzasztó ezen átmenni. Kitartást!
2023. ápr. 20. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!