Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Marcius 29-en volt egy spontan...

Marcius 29-en volt egy spontan vetelesem.Aprilis 18-an kontrolon az orvos mindent rendben latott,6mm volt a nyalkahartyam,es azt mondta 10-20 nap kozott megfog jonni valahol.Viszont most hat napra ra enyhen piros a vc papir pisilesnel,mi ez?

Figyelt kérdés

Az lenne a kerdesem h volt e igy valaki?

Nem tudom h menstruacio lenne e mert a vetelestol szamitva most kene megjonnie,viszont az orvos 10-20 nap kozottre mondta,es azota meg csak egy het telt el.Mar arra is gondoltam,h lehet most van peteeresem es a veteles miatt meg picit ettol tisztulok?



#spontán vetélés #Pecsetelosverzes
2023. ápr. 24. 13:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az orvos csak tippelt. Nincs kőbe vésve hogy mikor jön meg.
2023. ápr. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez ilyenkor teljesen kiszámíthatatlan, az orvosok inkább csak tippelnek.

Nekem volt egy műtétem teljes kürettel, pont peteééréskor. Kb.egy nap múlva már nem véreztem. Egy hét múlva egyéb okból vissza kellett mennem kontrollra. Az orvos akkor azt mondta, 4-6 hét múlva várható menstruáció, a nyálkahártyám még mérhetetlenül kicsi volt, hisz egy héttel előtte kapartak és még nem épült vissza. Ehhez képest rá egy hétre, ugyanúgy megjött, amikor műtét nélkül egyébként kellett volna. Természetesen valamennyivel enyhébb volt, meg nem volt túl darabos,hisz endometrium gyakorlatilag nem volt.

Most kedden vetélésem volt. Nem darabos vérzéssel. Az orvos akkor 8mm nyálkahártyát mért. A kórházban 1 órával később 11-et. Ott azt mondta a doki, hagyjam abba a progit, egy-két napon belül egy erősebb menstruáció fog kezdődni, 4-5 nap alatt kitisztulok, utána kontroll. Hát, most ott tartok, hogy 2 nap múlva elkezdődött a vérzés, de nagyon nem nevezném erős menstruációnak, az sokkal erősebb szokott lenni. Volt egy picit darabos is, de szerintem nem eléggé. Most, a negyedik napra már annyira gyengült, hogy alig van egy kis maszat. Pont annyi, hogy kontrollra még nem merek menni, ugyanakkor tiszra ideg vagyok, hogy nem tisztulok ki és baj lesz.

Szerintem várj egy kicsit, hogy erősödik-e és ha igen, akkor örülj, és számold rendes menstruációnak.

2023. ápr. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hat nekem az a furcsa,h sem a mellem sem faj,sem a hasam.Viszont,ha a vetelestol szamolok akkor ma,holnap kene megjonnie!Remelem h erosebb lesz,nem gondoltam h orulni fogok ennek.Ha pisilek akkor piros a vc papir,viszont tenyleg nem menstruacios verzes,ugyh bizom benne,h egy ket nap es beindul.Köszönom a segitsegeteket.
2023. ápr. 24. 13:57
 4/11 anonim ***** válasza:

Teljesen megértelek, ugyanezt érzem. Sose gondoltam volna, hogy egyszer azt kell várnom, hogy vérezzek már úgy rendesen. Szerintem felüléseket fogok csinálni, vagy nem tudom, mert ettől megőrülök.

Nekem se volt se a vetéléskor se azóta erős görcs, semmi hasfájás, pedig menstruáció első napján mindig van. A mellem se esett össze még rendesen, a hőm is csak épphogy araszolgat lefelé. Állandó stressz, hogy mikor mi fog történni és visszaáll-e valaha a rendes ciklusom, hogy legalább újra megpróbálhassam😥

#2

2023. ápr. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnalom.Engem a veteles nagyon megviselt,pedig van mar egy egeszseges 12 eves fiam.Az miatt tudom most konyebben kezelni,h megprobaljuk ujra a babat.Probalok pozitivan hozza allni es megtenni mindent miatta.Ma jott meg a mehpempo kapszulam es a barat cserje team.Remelem neked is sikerulni fog a leheto leghamarabb.
2023. ápr. 24. 14:28
 6/11 A kérdező kommentje:
Ha segitseg picit,h en kb rgy hetig vereztem,belolem egyben kijott kb a terhesseg.Nem voltak eros gorcseim.Aztan ket hetig semmi,most meg ez a halvany verzes pisinel.
2023. ápr. 24. 14:30
 7/11 anonim ***** válasza:

Én nagyon össze vagyok törve. Első és utolsó gyerek lett volna. Többszörösen hátrányos helyzetben vagyok,ami miatt lehet, hogy ez lett volna az egyetlen esélyem. Fogalmam sincs, mibe kapaszkodjak. Az már csak hab a tortán, hogy ilyen nyögvenyelősen zajlik. Nem akartam műtétet, mert a tavalyi is bőven elég volt. Most még attól is retteghetek, hogy lehet, mégis az lesz a vége.

#2

2023. ápr. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi a hatter,de en azt mondom a remeny hal meg utoljara.En is nagyon kivoltam osszetortem darabokra,35 eves vagyok nem tervezett baba volt,es annyira orultem neki,h szavakban nem tusom leirni.Most az ad remenyt,h megprobaljuk most akarattal ,viszont nem akarok a korom miatt sokaig probalkozni,par honap es ha sikerul nagyon fogjuk varni.Bizom ebben a mehpempoben,es a teaban,sok jot hallottam rola.Tudom h nehez,ha szeretnel rola beszelni szivesen meghallgatlak,mert tudom h ilyenkor milyen jol esik egy megerto szemely,aki volt mar ebben a helyzetben.
2023. ápr. 24. 14:57
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem irtad le hany hetesen veteltel,en 6 voltam,es en kaptam mehoszzehuzzo cseppet itthonra.
2023. ápr. 24. 14:59
 10/11 anonim ***** válasza:

Privátban írhatok? Nyilvánosan nem szeretném már jobban kiteregetni.

#2

2023. ápr. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!