Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Terhes lettem volna, és...

Terhes lettem volna, és elvetéltem ? Időben megjött a menzeszem, de amikor megtöröltem wc használat után, a papíron láttam teljesen olyat, mint ami a képen szerepel, ami 4 hetes terhességet ábrázol. Észleltetek már ilyet? Megijedtem.

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2023. aug. 23. 00:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Valószínűbb, hogy csak beleképzeltes egy maszatdarabba.
2023. aug. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
Ha elvetélsz azt észre fogod venni.
2023. aug. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Megmutattam a páromnak is, és szerinte is olyan volt mint a képen.

Nem maszat volt. Megfogtam, és átraktam egy tiszta papírra mielőtt megmutattam volna.

2023. aug. 23. 00:33
 4/15 anonim ***** válasza:
36%
Én is jártam így. A doki szerint koraterhesség volt. A következő alkalommal megmaradt és ki tudtam hordani a terhességet
2023. aug. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt ugye tudod, hogy egy 4 hetes terhesség akkora, mint egy mákszem? Kíváncsi vagyok, szabad szemmel hogy láthattad.
2023. aug. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%

Ha ezt láttátok, akkor iszonyú jó szemetek lehet.

Mint az előző írja, 4 hetesen valóban olyan mini, szabad szemmel kizárt hogy látod.


Ha elvetéltél volna, az nem egy szimpla mensi lenne.


Szóval nyugodj meg és ne képzeld be azt, ami nincs

2023. aug. 23. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

4hetesen meg az orvos sem lát semmit az ultrahangon de még 5 hetesen is csak petezsákot.

Azért itt van baj!

Az egy méhnyálkahártya darab volt amit ti halucináltok.

Azt meg már meg se említem hogy"kivittem a páromnak"

Na ez már igazán az alja!

2023. aug. 23. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%
#5. Tudja ő nagyon jól, csak napok óta nem volt aktív, így most legalább 6 kamukérdéssel spammelte tele ezt a kategóriát.😉
2023. aug. 23. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

5-ös

Igen tudom, azért sem tudom ezt a dolgot hová tenni most. Sose tapasztaltam még ilyet. Keresgéltem a neten és kép alapján ilyen volt, de viszont nagyobb.

2023. aug. 23. 06:22
 10/15 A kérdező kommentje:

7-es

Azért nem hiszem, hogy ez annyira gáz dolog lenni, hogy megmutattam a páromnak. 7 éve együtt vagyunk már, és persze előtte megkérdeztem tőle.

8-as

Hát persze...Sose írtam még ki kérdést ebbe a kategóriàba.

2023. aug. 23. 06:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!