Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Spontán vetélés után hosszú...

Spontán vetélés után hosszú zavaros ciklusok?

Figyelt kérdés

Ez a második ciklusom. Az első is nagyon hosszú volt, és ez is az lesz. Hétfőn közölte a doki, hogy jelenleg nincs is peteérésem. Legalábbis, amikor nála voltam az volt a 29.ciklusnap még nem volt. Nagyon vékony gyenge a méhnyálkahártyám.

Az orvos csak annyit mondott várjak. Nem volt bőbeszédű. Tudok valamit tenni magamtól? Valamivel, bármivel támogatni a "gyógyulást"?

Szedek vitamint.

Másnak is ilyen borzasztó hosszú idő volt, mire helyrejött?

Az első menzesz is alig volt valami a megszokotthoz képest.

Mennyi időre van szükség, hogy visszaerősödjön?

Köszönöm


2023. szept. 1. 19:05
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen változó. Nekem is azt mondták vetélés után, hogy a megszokottnál erősebb vérzés várható. Hát, inkább gyengébb volt. Nekem látszólag rögtön helyreállt, de nem biztos, hogy volt ovum, mert + ovutesztem volt, de a hőgörbém már nem volt olyan szép, mint terhesség előtt. Azóta nem sikerült teherbe esnem, de a harmadik ciklusban progi szinttel, a negyedikben uh.-val igazoltan volt ovum. 2.és 3.ciklusban próbálkoztam terhességgel sikertelenül. Most a 4.ciklusban középidőben tökéletes volt a nyálkahártyám, de elkezdtem az E vitamint vastagítás céljából. Hát, nem volt erős menstruációm🤷🏼‍♀️ Úgy látszik, nálam legalábbis nincs nagy összefüggés az endometrium vastagsága és a menstruáció erőssége között.
2023. szept. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!