Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Korai vetélés után még mindig...

Korai vetélés után még mindig ezek a tüneteim. Normális? 😰

Figyelt kérdés

A legutóbbi menstruációm előtt pár nappal kimutatta több nagy érzékenységű teszt is, hogy teherbe estem, de sajnos aztán megjött ès ezzel együtt elvetéltem. Voltam nőgyógyásznál, szerencsére kitisztult és nem kellett beavatkozás. Viszont azóta maradt pár tünetem ami nagyon kellemetlen és mivel ennek már több mint 3 hete, elkezdtem aggódni hogy mégis meddig tart. Eddig nagyon szép bőröm volt, nagy ritkán bukkant fel 1-1 pattanás mensi előtt ami hamar elmúlt, emellett száraz, szinte hámló volt. Mióta ez történt viszont rettenetesen zsíros lett, fénylik, mintha olajjal kentem volna be, illetve aknés lett, főleg az államon végig ès a homlokom tele apró pici pattanással. Meg észrevettem, hogy sokkal hamarabb nő a szőröm. Egy ideig hasznàltam ipl gépet, amitől ritkán és lassan nőtt de ez az eset után újra gyorsan és tömötten. Talán mintha a hajszálereim is jobban látszanának a làbszáramon,( viszérre hajlamos vagyok)

Sosem tapasztaltam mèg ilyet, normális-e illetve vissza fog állni az ezelőtti állapotra?

Következő terhességnél is számíthatok ugyanilyen “hátrányos” változásokra vègig?

27n


2023. szept. 12. 13:23
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Egy kémiai terhességtől nem kéne ilyen legyen. Ez kb semmi nem volt a hormonrendszerednek normál esetben. Én másra gyanakodnék. Itt most valamelyik hormon nagyon túlsúlyban van nálad az elmondottak alapján. (Ösztrogén vagy tesztoszteronra tippelnék.) Azt nem tudom, hogy mire számíthatsz a következő terhességnél, mert nekem nem voltak ilyen panaszaim (sem), és a terhes ismerőseimnek sem. Úgyhogy koránt sem törvényszerű, hogy nálad lesz majd.
2023. szept. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!