Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » A vetélés legjellemzőbb...

A vetélés legjellemzőbb tünetei? Szerintetek ez nállam vetélés?

Figyelt kérdés

Mèg nem teszteltem,de van ra egy pici eselyem,hogy terhes vagyok.

Ha terhes vagyok kb. 5hetes.

Arra lettem figyelmes hogy ugyebar nemjott meg a menzeszem de arra fogtam hogy a stressztol biztos.

De ma reggel nagyon enyhe mensis görcsöm volt es egesznap barnazok kisebb nagyobb mennyisegben.

De amugy terhessegre utalo jeleim nem igazan vannak,de veteles ez lehet?

Nem kellene sokkal nagyobb fajdalommal jarjon?

Vagy ez tobb napig is eltarthat?

Akik (sajnos) tapasztaltak ebben varom a valaszokat.


2016. febr. 1. 13:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Teszt? ORVOS? Akik tapasztaltak ebben átnyúlnak, és meglegyintenek. Ha vetélés, rád nézve is súlyos következményei lehetnek, és te talán (?) 5 hetes terhesen a gyakorin diagnosztizálod magad! Húzz cipőt, kabátod, teszt és aztán orvos! Most!
2016. febr. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom,tesztelni fogok minel hamarabb
2016. febr. 1. 14:05
 3/9 A kérdező kommentje:
De ez lehet veteles tunete?
2016. febr. 1. 14:05
 4/9 anonim ***** válasza:
55%

Először is tesztelj, ne találgass. Lehet, hogy egyszerűen csak meg fog jönni.

Ha pozitív a teszt, akkor viszont sürgősen orvos! A barnázás ugyanis a méhen kívüli terhesség tipikus tünete és az életveszélyes állapot. Egyáltalán nem biztos, hogy az, lehet progihiány, vagy más miatt kezdődő vetélés is. Ha kizárják a méhen kívülit, kapsz progeszteronpótlást, de ez sem garancia sajnos semmire.

A vetélés a kezdeti szakaszban egyáltalán nem jár feltétlenül görcsökkel. Nekem eddig két vetélésem volt, mindkettő nagyon kevés vérzéssel indult, görcsölés nélkül, és csak egy-másfél hét múlva keményített be, akkor erősödött a vérzés és akkor már voltak komoly görcsök is.

De esetedben első a tesztelés, utána érdemes bármiről is beszélni.

2016. febr. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

En is azt kerdeztem a dokimtol, hogy nem kellene ennek jobban fajnia? 9 hetesen 2 nap verzes es gorcsok utan kilokott az embrionk annak idejen.


Azt mondta, hogy semmit sem kell, lehet, hogy szerencsem volt vagy eros vagyok.


Nekem 1.nap verzes, utana 3.napon oriasi valami jott ki, a dokim mmondta, hogy menjek haza es ha nem birom, csak akkor korhaz, mert ezt a termeszet megoldja majd.


En ha barnaznek, azonnal mennek orvoshoz. Menj!megnezik, hogy mi van benn es adnak gyogyszert, ha kell. Vagy olyat, ami segithet negtartani vagy olyat, ami segit rajtad, hogy hamar tullegy rajta.

2016. febr. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a jo tanacsokat,aranyosak vagytok!
2016. febr. 1. 14:13
 7/9 A kérdező kommentje:

Egyebkent teljesen betudom nyomni az alhasam semmi fajdalom nelkul akarmilyen erosen nyomom,nem faj.

De hiztam is most 2-3kg-ot nem figyeltem oda magamra.

Nagyobbnak latom az alhasamat. (A parom mindig mondja,hogy nem akarlak elkeseriteni de ez a kis pocak a plussz kg miatt van nem a terhessegtol)

Szerintetek 5honaposan mar fajnia kellene ha nyomogatom?

2016. febr. 1. 14:33
 8/9 anonim ***** válasza:

Dehigy is! Még a méhed a medence csont kőzött van lényegében. Terhes pocak is majd valahol a 14hét körül kezd lenni...

Meg. Minek nyomkodod nekem ez esembe sem jutott...

2016. febr. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom valaszodat!
2016. febr. 1. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!