Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Akinek kémiai terhessége...

Akinek kémiai terhessége volt,nektek is volt olyan, hogy a napok múlásával egyre jobban fájt a melletek és kieresedett meg egyébb terhességi tünetek?

Figyelt kérdés
Csak akinek volt egyáltalan terhességi tünete ilyen korán,mert tudom valakinek egyáltalan nincs vagy csak később

2023. okt. 19. 13:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egyszer kémiaim, de az ég világon semmit nem éreztem (előtte volt egy missed ab a 8. hét körül, akkor majd' leszakadtak a melleim, az volt az összes tünetem, de az durván fájt azért, nem tudtam lépcsőzni).

Ez a kémiai csak úgy derült ki, hogy más okból mennem kellett sajnos az ügyeletre, és ott a vérvételnél a biztonság kedvéért néztek hcg-t is.

Kérdezték, hogy mennyi esély van a terhességre, mondtam, hogy semennyi (valahogy nagyon nem úgy jött volna ki a ciklus), ők meg ott viccelődtek, hogy nem én lennék az első, aki ott tudja meg, hogy babát vár...

Lényeg, hogy 15 körüli volt a hcg, otthon már pisiltem tesztet is, közepesen erős pozitív lett, keresgélni nem kellett a csíkot, de halványodott onnantól.

2023. okt. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is kémiai terhességnél borzasztóan fájt a mellem már a pozitív teszt előtt.


Amikor sikeres terhesség lett akkor nem fájt. Nem volt semmi tünet.

2023. okt. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!