Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ha üres a petezsák akkor is...

Ha üres a petezsák akkor is kell műteni?

Figyelt kérdés
Az nem tud távozni a mentruációval?
nov. 27. 10:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
De tud, ha beindul. Ha nem indul be a vetélés magától, akkor kell műteni.
nov. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Várni szoktak, hogy elvetélsz-e spontán. Ha igen, akkor utána megnézik UH-val nem maradt-e bent bármi. Sajnos van olyan, hogy nem ürül spontán, és akkor műtét. Amennyire látom külföldön többet várnak, hogy a természet intézze a dolgát, itthon hamarabb műtenek, azzal az indokkal, hogy ne kelljen a nőnek arra "várni", hogy mikor vetél el, ami lelkileg megterhelő lehet, és van is benne valami, bár korai terhességnél "kíméletesebb" fizikai szempontból a spontán vetélés.
nov. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát meg kevesebb esélyed van arra hogy megsértenek valamit és utána még nehezebben jön össze...
nov. 27. 10:22
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
3-as: ez egy régről maradt tévhit, lehet, hogy a 40-50 éve többször okozott ilyen problémát, de több szakmában dolgozótól hallottam, hogy ma már nagyon minimális esélye van, hogy bármi károsodást okoz egy eü kaparás/küret (mert ilyenkor tkp arról van szó, gyakorlatilag "csak" a megvastagodott méhnyálkahártyát kaparják ki).
nov. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Minimális az esélye, de attól még van. Egy első trimeszteri terhesség, pláne, ha csak petezsák van, simán kiürül magától, csak meg kell várni.
nov. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is az volt a második petezsák. (Volt egy petezsák szívhanggal és volt egy üres). Engem nem műtöttek azt mondták magától felszívódik.
nov. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!