Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Még megnem állapított terhessé...

Még megnem állapított terhesség, teszt pozitív, most este görcsök (enyhe) vérzés.?

Figyelt kérdés
Naptár szerint 5hét 4napos terhességről van szó, 25-ére kaptam időpontot magánban. Most este kicsit görcsölök, és elkezdtem kicsit vérezgetni is. Kb máfél hete késik. Gondolom megszakad a terhesség, az a kérdésem hogy érdemes ügyeletre mennem, vagy elég ha holnap felkeresem a saját orvosom? Nagyon nagyon nagyon rossz tapasztalat miatt nem mennék az sztk-ba ha nem muszáj. (Előzőleg is volt már egy vetélésem, úgy beszéltek velem mint a kutyával, a vizsgálatot végző orvos köszönni sem köszönt, és fájdalmasan durván vizsgált) ez egy életre belém égett, úgy még soha nem aláztak meg mint akkor...

jan. 17. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mennék (kivéve ha az utolsó szalmaszálat is meg akarom ragadni, hogy hátha csak progeszteronhiány, és azt pótolva megmarad, ami ritka).
jan. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az előző terhességem is ebben a korban volt, akkor aztmondták, ekkora tehességgel nem tudnak semmit sem csinálni... úgyhogy akkor megvárom a reggelt. Köszönöm szépen.
jan. 17. 19:52
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én másnap reggel mentem be, kaptam progit, de később kiderült, hogy nem az volt a baj. Megmaradt szerencsére, épp nem akar elaludni, de akkor is megmaradt volna, ha nem megyek be orvoshoz.
jan. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez egy kis reményt ad. 🩷
jan. 17. 21:09
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szurkolok, majd mesélj mi lett, ha eszedbe jut MB
jan. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én ugyanígy voltam, 2 vetélésem volt. Mindegyik ilyen időben kb. A progeszteron nem volt elég ami beágyazódási problémát okozott.

1 éves kisfiamat napi 3×1 progeszteron hüvelykapszula segítette a tapadásban rögtön pozitív teszt után.

Érdemes lenne kérned szerintem..beszéld át az orvossal. Ha nem élénk piros és sok vér, még menthető a baba! Sok sikert nektek!

jan. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kérdező? Mik a fejlemények? Remèlem, hogy minden rendben 🙏🏻
jan. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!