Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Dec31-en elvileg elveteltem.....

Dec31-en elvileg elveteltem.. 2orvosnal voltam azota mindketto azt mondja nem lehet megallapitani hogy ez veteles volt-e,mivel nem tudtam rola hogy,terhes vagyok.Ez lehetseges?? 31.en beis mentem verzes kozben a korhazba. Nem igazan ertem:/

Figyelt kérdés

jan. 23. 00:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem...

Hány hetes voltál? Volt orvos által megállapított terhesség?

Ha nem, akkor honnan gondolod, hogy terhes voltál? (Teszt, vérvétel stb.)

jan. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Erős barabos vérzés tenyérnyi alvadt ver..miatt mentem be a kórházba.

Az orvos válasza: SZERINTEM maga épp vetél. Mondtam neki hogy, ez biztos?! Nem hinném hogy,terhes vagyok/voltam..

újra azt mondta hogy, szerinte igen,de nem lehet már megállapítani mivel nem csinaltam tesztet.

A 2. Orvosnál is mondtam hogy, ne viccelodjenek mar velem hat most elveszitettem a babam vagy sem?! Miért nem tudják meg mondani ?? azt mondta hogy,nem tudjak mar olyankor megallapitani hogy,terhes voltam-e nekem erezni es tesztelni kelett volna már..

De mar ugyis m1 es ne dramatizaljam tul..

Se orvosi, se tesztem nem volt,nem is gondoltam hogy,terhes lehettem.

jan. 23. 02:24
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
A teszt még vetélés után egy ideig pozitív, hogyha terhes voltál. Úgyhogy ha tesztelnél valószínűleg kimutatná, hogy volt-e ilyesmi a dologbanY
jan. 23. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
98%
Mondjuk mostmár nem mutatná, ezt akkor kellett volna “frissen”. Nem is értem, hogy miért majd’ 1 hónappal később jutott ez eszedbe.
jan. 23. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyik barátnőm is így volt 20 éve, nem tudták biztosan, hogy éppen vetél-e, sosem derült ki, ő is vérzéssel ment be
jan. 23. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Hol tartottál a ciklusodba?

Védekeztek? Ha késik értelem szerüen tesztet kéne csinálni!

jan. 23. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Sosem volt vetélésem, darabos vérzésem szinte mindig szülés előtt.
jan. 23. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért,mert utólag már nem tudják megállapítani. Ilyenkor a nők tesztből tudják,amit még akkor megcsinálnak.
jan. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Igazuk van az előttem íróknak, utólag nem igazán lehet ezt megállapítani egy ilyen fiatal terhességnél.

Valószínűleg pont ezért nem számít terhességnek/vetélésnek a kémiai terhesség, nem is tüntetik fel a kórelőzményben, mert még az otthon végezhető teszt sem hivatalos "bizonyíték", míg az orvos nem tudja egyértelműen megállapítani, hogy elindult valami.

Ha ilyen történik, és felmerül eü probléma a terhesség megtartásával kapcsolatban, akkor viszont célszerű tényleg idejében tesztelni, mert azért a gyakori előrdulást jelezni lehet a nőgyógyásznak, aki különböző vizsgálatokat javasolhat, (nyilván valószínűleg önköltséggel, mert szerintem államiban csak "hivatalos" többszöri vetélés után foglalkoznak veled).

jan. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A mensid rendesen jött meg, vagy késett?

Nekem is volt olyan hónap, nem is 1x, hogy hüvelykujjnyi alvadt vér távozott. És 1000%, hogy nem voltam terhes. Szóval ez nem ok egy vetélésre.

Így 1 hónap távlatából ezt már a jóisten se fogja kideríteni neked.

jan. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!