Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Elhalt terhesség esetén is...

Elhalt terhesség esetén is van terhes tünet?

Figyelt kérdés
Ha egy terhesség nem fejlődik tovább, attól még vannak tünetek,mint pl. hányás, hányinger, rosszullétek?
febr. 9. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
febr. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egy darabig még igen, attól is függ, hogy milyen idős terhesség volt, azaz mennyi hcg termelődött, mire megálltva fejlődés, és az mennyi idő alatt ürül olyan szintre, ami már nem okoz tüneteket.

Nekem egy hétfői napon volt minimális vérzésem, akkor az ügyeleten még megnyugtattak, hogy minden rendben, láttak pulzálást. Szerdán a saját dokim már kisebbnek mérte, mint előtte, szombatra azért visszahívott egy megerősítő UH-ra a másik szonográfushoz, de szombaton reggel már úgy ébredtem, hogy elmúlt a mellfájdalom és a teszt is egészen elhalványult (más tünetem előtte sem volt).

febr. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szívhangig sem jutott a terhességem, de a hcg nőt, így tünetem is volt
febr. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!