Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ha az első nőgyógyászati...

Ha az első nőgyógyászati ultrahang vizsgálaton kiderül hogy a diagnózis missed ab azt mennyire lehet készpénznek venni hogy valóban így van?

Figyelt kérdés
A doktor javaslatára 1 hét múlva kell mennem egy másik ultrahangra. Szívcsőpulzáció jelenleg nem látható most az 5. héten vagyok
febr. 13. 08:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem biztos. Azért kell visszamenned.
febr. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
5. héten ez még nem feltétlenül baj. Szabályos petezsák, esetleg szikhólyag van?
febr. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy 5 hetesen nincs szívcsőpulzálás, tök normális. Ennyi miatt senkit nem írnak ki...

1 hét múlva kontroll, akkor kiderül.

febr. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%

5. héten korai készpénznek venni, kivéve ha szabálytalan volt a petezsák és más egyéb missedre utaló jelek is voltak/vannak.


Egyik barátnőmnek is azt mondták, hogy missed ab. (Van egy 1,5 éves kislánya, nem volt neki feltűnő a menzesz kimaradása sem, mivel még szoptatott, és elég rendszertelen is volt. Rákszűrésre ment, akkor azt mondta a doki, hogy ciszta, aztán egy másik észrevette, hogy petezsák az a ciszta..) Visszahívták 1 hét múlva, még mindig nem volt semmi, csak pzs, meg szikhólyag. Elkezdték intézni a műtétet, mert nem indult be a vetélés, viszont előtte csináltak még egy ultrahangot. Dobogott a kicsi szive, kb. 10 hét múlva fog szülni.

febr. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem a nyolcadik héten volt missed ab.

Az orvos is tudta és én is, hogy nincs már remény, de azért a műtét napján még megnézte, nincs-e szivhang.


Mondjuk nekem látni lehetett, hogy elkezdett fejlődni(méretek alapján), de elhalt a magzat.


Korán mentem orvoshoz, meg csak petezsak volt, ahogy mentem a nyolcadik héten vissza, ott már egy magzat volt, ami már nem élt

Szóval valameddig fejlődött majd feladta.

febr. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!