Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Kovács róbert nyiregyhazi...

Dr. Kovács róbert nyiregyhazi nőgyógyász mennyiert csinal genetikai vizsgalatot, es egy egyszerű Ultrahangot?

Figyelt kérdés
2021. dec. 9. 13:41
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

Kíváncsiságból beírtam a google-ba, és hoppá, meg is találtam.

Ez engem is melgepett, de tényleg működik!


[link]


Innen viszont magadra vagy utalva, mert meg kell keresni a nőgyógyászat szót, és ott a plusz jelre rákattintani, ezt nem tudom megcsinálni helyetted.

Sok sikert!

🙃

2021. dec. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%

Ha jól látom, ebben a magánrendelőben rendel, és TADAAAAAMMM, itt az árlistájuk: [link]

Szívesen.


(...Még csak nem is Magyarországon élek, de valahogy sikerült megtalálnom...🤷‍♀️)

2021. dec. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Első, ez nagyon egyszerre volt... úgy látszik rokonok a "különleges képességeink" 😂
2021. dec. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%

Aztiii pedig kezdtem úgy érezni 20 perc gyakorizás után, hogy csak én tudom használni a keresőt az interneten 😁😁

[link]

2021. dec. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk akik az fmedicalba rendelnek,azoknak van "normál" rendelésük is máshol,emberi árakon,lehet a kérdező erre gondolt.


Amúgy facen van egy csoport Jósa András kórházban szültem/ szülök, ott biztos kapsz választ.

2021. dec. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
En a normal rendelesre gondoltam igen :)....
2021. dec. 12. 12:19
 7/9 anonim ***** válasza:

5. És ezt mi honnan kellett volna, hogy tudjuk?! Mert hogy a kérdésben erre még csak nem is utalt. Pedig nem lett volna nagy kunszt leírni ezt sem...

Vagy ha ennyire spéci választ várt, akkor inkább ilyen facebookos helyi csoportokban kell érdeklődni, nem pedig országos oldalakon...

2021. dec. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
23%
Nem kellett sehonnan tudnotok,ahogy bunkóskodni se kellett volna...
2021. dec. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia. A tesco magantendelesen 20 ezer ftot kér.
2022. okt. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!