Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab műtét után mennyi...

Missed ab műtét után mennyi idő múlva jön meg a havi és mennyi időt kell kihagyni a próbálkozással? (40 felettiek írjatok!)

Figyelt kérdés
febr. 26. 12:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha 12 hét előtt ment el, nem kell várni.



(Miért 40 felettiek írjanak csak? )

febr. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és aznap haza lehet menni?
febr. 26. 12:39
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy volt, hogy missed ab műtét után haza engedtek, mert elég jól voltam. Max következő mensit érdemes megvárni, de ennyi. Ha lelkileg nincs benned gát miatta.
febr. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Dél körül volt a műtét, kb délután 6kor mentem haza. Az lemaradt.
febr. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én reggel mentem, este jöttem (pedig még nem szültem, szóval tágítás is kellett).
febr. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

igaz 30 vagyok, műtétnél 29 voltam.


reggel 7re kellett a kórházba mennem, 13órakor műtöttek, 19órakor engedtek haza. Műtét után 2 órát kell aludni, majd enni-inni-pisilni és hivatalosan mehetne is haza az ember. Ha megkapná a záróját.....


kerek 1 hétig véreztem. 10 nap után próbálkoztunk is.

Az első mensi megjött 28 napra, a második már nem jött meg.

febr. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!