Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vetélés kinek meddig tartott?...

Vetélés kinek meddig tartott? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tavaly szintén februárban volt egy missed ab műtétem. Idén a vetélés megindult magától aminek örülök hisz nem kell a műtét (talán). Ennek 3 napja. És éjjel és délután 2-3 között erős gorcseim vannak úgy 2oran keresztül majd elmúlik. Nem vérzem nagyon. Sima menzi viszont ma kijött egy olyan kb bocsi de mintha egy csirkemáj lett volna. Ma éjjel pl. Hánytam a gorcstol:( így lehet holnap délután kénytelen leszek bemenni a korhazba:/ mindig abban bízok hogy na már most jobb lesz. A petezsakom üres volt mindössze 5mm. Benne embrió nem volt. Ez az első spontán vetélésem. Nemtudom mi a normális. Aki már elvetélt beszámolna róla meddig tartott illetve hogy meddig gorcsolt?
márc. 1. 03:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Sürgősen menj orvoshoz! Sürgősséggel! Bent marad dolgok miatt vérmérgezést, gyulladást kaphatsz!

Már reggel ott a helyed!

márc. 1. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

“ ma kijött egy olyan kb bocsi de mintha egy csirkemáj lett volna”


Nagy , alvadt vérdarab. Elképzelhető, hogy “befejező” műtét lesz.

Ne halogasd! Reggel orvos!!!

márc. 1. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 1,5-2 hétig tartott a menstruáció jellegű vérzés, de nem járt ilyen fájdalommal és ekkora darabok sem jöttek.(Szintén üres petezsák)


Mindenképp menj el orvoshoz,nézzen meg.

márc. 1. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én kb. 8 hetesen kaptam vetélést segítő gyógyszert (az embrió kisebb volt, épp pulzálást láttunk, mikor megállt a fejlődésben).

Az eléggé fájt akkor, és rendesen véreztem is, főleg az első pár órában. Belőlem egy olyan darab jött ki, mint egy meztelen csiga (gondolom a petezsák lehetett) 😞

Ilyen "csirkemájak" csak a szülés után távoztak, de az is lehet normális.

Viszont szerintem ne ijedj meg, mert nekem több hét - majdnem egy hónap - telt el a vetélés indítása és a műszeres befejezés között, mègsem kaptam vérmérgezést. Rendszeresn jártam dokihoz kontrollra, volt, hogy be is feküdtem már a műtérhez, aztán mègis hazaküldtek, hogy mégsem kell belenyúlni egyelőre, de végül csak nem úsztam meg.

Persze orvoshoz menni mindenképpen kell, de előbb szerintem próbáld felhívni az orvosod,ha van magán, hogy mikor célszerű, lehet azt mondja, hogy várj a vérzés végéig vagy ilyesmi.

márc. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is májhoz hasonlító valami jott ki és nem kellett műteni.Párszor vissza kellett menni ultrahangra,hogy kitisztult e.
márc. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én a 11. hèten vetèltem el tavaly, de 8 hetesen állt meg a fejlődésben. Sejtettem, hogy nem lesz jó vége mert vèrezgettem. Volt embrió is, 1,5cm, kijött magától. Borzalmasan fájt előtte órákig. Rá egy két napra kijött egy hasonló, amit te csirkemàjnak neveztél. Nekem azt mondta a doktornő, hogy ha hányàs vagy láz kíséri a görcsöket akkor irány a kórház.
márc. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én az elején vetéltem el kb 5-6 hetesen, december 17-én kezdődött. December 30-án ismét pozi volt a tesztem(hányinger stb tünetek, ezért teszteltem).

Kórházban semmit nem találtam, majd egy magándoki látta meg, hogy egy szövetszál bentmaradt. 1 hónapig volt bennem, de nem okozott kárt.

márc. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál. Vérmérgezésrol és bantmaradt darabokrol halisten szó nincs🙏 nagyon szépen kitisztultam. Az volt a petezsakom és a nyálkahártya amit láttam. A nyálkahártya már csak 4mm🙏
márc. 1. 20:32
 9/9 A kérdező kommentje:
Csak van akinek több nap és erős gorcsokkel jár van aki szerencsés és 2perc alatt kint van :) ember függő :)
márc. 1. 20:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!