Patti221121 kérdése:

Akkor is kell a mütét?

Figyelt kérdés

sziasztok htt én tegnap veteltem el😭😭😭

az elején erős gorcseim voltak utána ilyen vér darabok jöttek ki utána éreztem hogy valami ki pottyant .. előtte természetesen voltam orvosnál azt mondta csak egy üres petezsakot lat. vissza kellet mennyek rá egy hétre de akkor már enyhén véreztem azt mondta ő továbbra is egy üres petezsakot lat.azt mondta az szépen kifog urulni magadtól természetes úton.. és ez tegnap meg történt 😭😭😭



márc. 10. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Menj el nézesd meg, hogy jól kitisztult-e
márc. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vissza kell menni még egyszer, hogy megállapítsa az orvos, minden kiürült teljesen.
márc. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Részvétem.

99%, hogy nem kell, ha èrezted, hogy kijön belőled.

Ha gond lenne, akkor belàzasodnàl, de azt nem èrdemes megvàrni. Amint elmùlik a verzès, erdemes egy uh kontrollt csinàltatni.

De ha elmarad, az sem a vilàg vège, csak a gyulladàs jeleit (bűzös folyàs, hőemelkedès) figyelni kell.

márc. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, ami veled történt :(

Nekem Ergam cseppel indították a vetélést, az embriókezdeményt is láttam távozni, nem voltam lázas, mégis kellett a műtét, mert nem ürültem ki teljesen :(

Szóval mindenképp menj vissza kontrollra szerintem, az a biztos.

márc. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is kijött minden magától. Tavaly februárban vetèltem el. Nem kellett műteni. Sajnálom, hogy neked is át kellett èlned. Most újra terhes vagyok. Remélem ezúttal minden rendben lesz.
márc. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!