Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Lehet, hogy az LH teszt még a...

Lehet, hogy az LH teszt még a HCG hormont mutatja?

Figyelt kérdés

Több, mint 3 hete volt missed ab műtétem. Csináltam kíváncsiságból LH teszteket, ami több napja két csíkos, tegnap volt erősebb a másik csík. Ez azért fura, mert nekem mindig full negatív, aztán ovu előtti nap már kicsit halvány, és aztán egyszer csak délután 5-8 között beerősödik, majd elhalványul, másnap reggel alig látszik.

Holnap veszek egy HCG tesztet, az mondjuk megmondja. De addig is, hàtha volt valakinek hasonló.


márc. 27. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem még a hcg-t mutatja.
márc. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát ez szuper....hát akkor a havim az 100 év múlva se jön meg :/
márc. 27. 22:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem 14 hetesen élő terhesség volt mekszakítva, műtét után 1 héttel negatív volt a hcg, 21.napon + volt az ovu teszt 5.héten meg is jött
márc. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy megosztottad és sajnálom :(

Remélem, azóta sikerrel jártál :)

márc. 27. 22:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nem, de nekem a korom miatt ő volt az utolsó próbálkozás,de szerencsére még előtte sikerült egy egészséges fiút összehozni.
márc. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Oh, igen, én is félek, hogy a korom miatt már nem fog összejönni :( 43 leszek...:(

Nekem is van egy egészséges kislányom szerencsére :)

márc. 27. 23:18
 7/7 A kérdező kommentje:
HCG-t mutat még....:( Még halvànyan ott a második csík a HCG teszten :/
márc. 28. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!