Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Lehet ennyi különbség az Lh...

Lehet ennyi különbség az Lh teszt között?

Figyelt kérdés
Délutáni corex LH teszt negatív esti facelle szép erős és ma délutáni facelle pedig full pozitív! Lehet ennyi különbség az LH tesztek között? Vagy pedig ez normális, hogy pár óra múlva már esősödik is? 3hónapig azthittem nincs peteérésem elmentem dokihoz 3hónapon keresztül figyeltük uh plussz vérvétel és kiderült, hogy nekem nem a 14napon van hanem 12-13van peteérésem! Ebbe a hónapba már nem mentem uh-ra így figyelem és nekem ez még új! Köszönöm 🙏
2020. máj. 27. 15:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Ezért könnyű lemaradni az LH csúcsról, mert hirtelen emelkedik meg az LH hormon szintje majd csökken vissza. Rendben van ez így.
2020. jún. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!