Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Hogy lehet feldolgozni egy...

Hogy lehet feldolgozni egy missed ab-t??

Figyelt kérdés
10 hétben jártam.. megállt a szíve. Teljesen ki vagyok.
ápr. 15. 14:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Sajnálom. Gondolj arra, talán valami gond volt vele, ezért történt az ami történt. 12 hét előtt elég gyakori.
ápr. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Lesokkolódsz, aztán az élet megy tovább. Megint terhes leszel, babád születik, aztán már csak néha eszedbe jut, de nem lesz olyan nyomasztó, mint hinnéd, így.
ápr. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%

Nekem 3x volt.

Inkább ez, mint egy olyan gyerek aki nem tud teljes életet élni.

ápr. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%

Írj neki egy levelet melyben elbúcsúzol tőle és küldd el neki a levegőbe egy lufival.

Ugyanúgy gyászold meg aztán kinek mi jön be. Van aki munkába temetkezik, más nyaralni megy felfedezni önmagát,megint más pszichológushoz megy. Amikor úgy érzed lezártad akkor még lépj tovább.

Fontos hogy megosztd ezt az érzést a pároddal is,lehet ő is gyászol csak nem mutatja ki. Legyetek egymás támaszai.

ápr. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
12 het alatt minden negyedik terhesseg vetelessel vegzodik, termeszetes szelekcio - nem lett volna egeszseges, erre gondolj. Persze ettol meg elgyaszolja az ember, a gyaszfolyamat termeszetes dolog.
ápr. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
Én viszonylag könnyen feldolgoztam. Inkább az bántott, hogy nem sikerült hamar újra. (Először sem, hozzáteszem). Tesómnak 23 hetesen volt terhességmegszakítàsa. Azóta el is "felejtettem" az én problémàmat. Persze szívàs, hogy másnak elsőre sikerül egy egészséges gyerek, megint másnak meg nem. Az élet igazságtalan sajnos. Hidd el, túl leszel rajta.
ápr. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ami nekem segített, hogy arra gondoltam, nem tehetek róla, mindent megtettem, hogy velünk maradhasson, de valamiért nem akart megszületni és ennek biztos jó oka volt. A környezetemben, családban több vetélésről is hallottam, így tudtam, hogy nem vagyok egyedül. A családom támogató, amikor tudtam róla beszélni, volt kinek, de amikor nem, senki sem erőltette. Aztán azon a napon, amikorra ki volt írva, megtudtam, hogy ismét babát várok. Azóta arra gondolok, hogy ha akkor nem vetélek el, most nem lehetne velünk ez az - egyre nagyobb - kincs.

Teljesen érthető, hogy így érzel, de remélhetőleg idővel sikerül elgyászolnod!

ápr. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem valószínű most lesz a harmadik.

Fizikailag semmi, lelkileg a padlón vagyok

ápr. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Sok erőt kívánok a többieknek is, akinek át kell esnie ezen a szörnyűségen! Sosem gondoltam, volna hogy egyszer ezt át kell élnem. Műtéti befejezés lesz.. attól is rettegek.
ápr. 15. 16:51
 10/13 anonim ***** válasza:
86%

A műtéttől nem kell félni, hidd el, sem közben, sem utána nem nagyon érzel semmit az egészből.

Nekem egyébként utána jobban sikerült feldolgozni a traumát, akkor éreztem úgy, hogy fizikailag is túl vagyok rajta.

Szinte biztos, hogy valami betegsége lett volna a te babádnak is, erre gondolj, és semmiképp ne hibáztasd magad.

Ja, és ha az orvos nem javasol mást, akkor minél hamarabb kezdjetek el újra próbálkozni, egyrészt ilyenkor elvileg nagyobb eséllyel esel újra teherbe, másrészt nekem segíteni szokott, ha a jövőbe tekintek és nem a múlton rágódok.

ápr. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!