Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Lehetseges veteles kaparas...

Lehetseges veteles kaparas nelkul?

Figyelt kérdés

Korabban kiirtam egy kerdest http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..

(ez lenne az elotortenetem)

Mikor megmondtak,hogy elveteltem azt mondtak,hogy valaszthatom a kaparast de meg is varhatom,hogy minden szepen tavozzon. Azt ajanlottak,hogy hagyjam a mutetet es varjak....Mivel ez az elso vetelesem ,nem igen vagyok otthon a temaban. Utana olvasgattam a dolognak es nem igen talaltam olyat akit haza kuldtek kaparas nelkul. Normalis,hogy engem haza kuldtek? Azt mondta akkor menjek vissza a mutetre ha az eros verzes nem marad abba vagy 2 hetnel tovabb tart a verzes.

Elore koszonom szepen mindenkinek a valaszt


2013. máj. 21. 04:15
 1/10 anonim ***** válasza:

Passz. Nálam fel sem merült, hogy kaparás vagy nem kaparás, befektettek másnap a kórházba, és kész. Bár igaz, hogy nálam beindult, véreztem, tágultam 1 centit, aztán valami elzárta a vér útját, és tágulni sem tágultam tovább. Nem volt szívhang, a doki a klinikára küldött, azt mondták menjek vissza holnap, addigra sem változott semmi, úgyhogy nem volt kérdéses a dolog.

De ha neked szépen beindult, és hajlandó minden maradéktalanul távozni, nyilván felesleges műtéttel terhelni a szervezetedet. Nyilván ha nagyon erősen vérzel, vagy nem marad abba, irány a kórház, de feltételezem a rendes dokidhoz, vagy a kórházihoz kontrollra azért vissza kell menned, hogy ultrahanggal megnézze valóban kiürült-e a méhed, és szépen gyógyul-e, összehúzódik-e.

2013. máj. 21. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mutattak az ultrahangot nekem es a baba helyen mar csak verkepzodmenyek voltak/vannak. Szoval ezer is lepodtem meg mikor mondtak,hogy eleg ha varok. Arra hivatkozott az orvos, hogy fiatal vagyok es jobb ha nem esek at a muteten.
2013. máj. 21. 05:16
 3/10 A kérdező kommentje:
Mellesleg koszonom a gyors valaszod
2013. máj. 21. 05:16
 4/10 anonim ***** válasza:

egy elhalt embrio magatol is tavozhat.

Sokszor eros gorcs es hatfajassal jar es verzessel.

Ha egy oranal gyakrabban kell jol atazott betetet cserelned akkor irany a korhaz.

Az orvos nagyon jol mondta egy mutet rizikoval jar megpedig kialakulhat az Asserman syndrom A kuret utan enyhe gyulladas lep fel amit nem veszel eszre es ettol osszeragad a meh fala eredmeny meddoseg es sok eves kezeles.

A verzes 10 nap utan csokkeni fog de kb 3 hetig tart egy spontan veteles utan.

Ha nincs rendben hamar rajossz mert akkor nagyon fogsz verezni es esetleg lazad lessz.Ilyenkor a vetelest be kell fejezni muszerrel.

|Sok erot kivanok ulofurdo szex es munka kizarva

2013. máj. 21. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban jársz műtét nélkül, örülj, hogy a doki ilyen normális és a te érdekedet nézi. Nekem mikor elindult a vetélés a kórházban azt mondták maradjak és kaparás, de nem vállaltam, adtam időt a szervezetemnek, mert csak akkor indult meg vagyis a nagy része már megtörtént, mert előtte éjszaka brutálisan véreztem. A doki furán nézett rám, hogy mit döntök én itt a saját dolgomról, de nem erősködött (ebből is gondoltam, hogy nem létszükséglet). Összesen kb 3 hetet véreztem, 2 hét után voltam uh kontrollon, ahol már minden rendben volt. Tök fölösleges lett volna a műtét. Csak figyelni kell magadat, ha valami gáz van, vagy lázas vagy, akkor menj dokihoz. (Nekem volt egy kis hőemelkedésem, arra azt mondták nem gond.) Kitartást, minden rendben lesz!
2013. máj. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem se volt kaparás,mikor elkezdtem vérezni elmentem a dokihoz,mondta,h beindult a vetélés,2 hét múlva jöjjek vissza v ha erősen vérzek és görcsölök akk irány a kórház,de szerencsére ilyen nem volt,8 napig véreztem,2 hét múlva mikor mentem mondta,h szépen kitisztult.
2013. máj. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt műtét, én örültem neki, azt mondta ha pár napn belül nem csökken a vérzés mennyisége akkor menjek vissza és akkor befejezi műtéti úton, de szerencsére megúsztam,és szépen kitisztultam!
2013. máj. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én külföldön élek, itt nem kaparnak. Adnak gyógyszert, ami megindítja a tisztulást, ha nem indul magától. Meg persze fájdalomcsillapítót is mellé. Nekem mikor UH-n kiderült, hogy nincs élet, rá 2 napra elindult magától. (Ennyit számít a tudat!) Több, mint 1 hónapig véreztem, és csak közben vizsgáltak, hogy hogy áll a tisztulás, így láttam és tudtam, hogy még minek kell kijönnie. Amúgy semmi gond nem volt, azóta szültem.
2013. máj. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen, lehetseges, korabbi kerdesem http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

erdemes szerintem elolvasni, a sok kopkodes utan van a vegefele egy par hasznos informacio a kaparassal kapcsolatban. Ez velem karacsonykor tortent, ujra terhes vagyok, sajnos ujra ugyanebben a cipoben jarok. Sajanlom, hogy veled is megtortent.

2013. máj. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az elozo linkben a 27 es 29-es valaszokra gondoltam.
2013. máj. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!