Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vetélés után ez a 2. mensim,...

Vetélés után ez a 2. mensim, lehetséges, h a megvastagodott nyálkahártya távozott nagyobb darabokban?

Figyelt kérdés
V hülyeségeket beszélek? Az 1.mensim normális volt,de most nagyobb darabok jönnek,nem görcsölök,v ilyesmi.
2013. jan. 22. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Az vetélés után voltál dokinál? Mert lehet még a vetélésből maradt esetleg valami. (de nem tudom, csak lehet) Nekem baba projekt előtt is volt, hogy egy egy mensim darabosabb volt, pedig biztos nem voltam pocakos. Lehet csak véletlen, de az is lehet, hogy vetéléskor nem tisztultál ki rendesen, vagy esetleg ez még egy vetélés volt. HA görcsölsz is (jobban mint máskor) érdemes lenne minél előbb orvost felkeresni.
2013. jan. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Voltam,persze,azota is jarok folyamatosan,most majd kedden kell mennem,veteles utan amikor mentem azt mondtak,h nem kell semmilyen beavatkozas,m szepen kitisztult minden es ezt tobbszor is leellenoriztek. Ezert gondoltam erre a nyalkahartya tavozasra,az 1.mensim normalis volt. 1ebkent nincsenek gorcseim,picik se,nem faj 1altalan,cs ilyen darabos volt,ez az este tortent,azota megint csak alig van vmi. Sztem terhes nem lehettem,nagy figyelmet forditottunk a vedekezesre,nem kockaztattunk,na de ki tudja... Szedek most antibitukumot is a mehnyakra,az is lehet,h attol van...
2013. jan. 23. 13:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor ne aggódj ezt most egy ilyen hónap. Ha ellenőriztek a vetélés után akkor biztosan nincsen semmi baj. Nekem is nem rég volt vetélésem, miért kellet antibiotikumot szedned? Nekem semmit nem adtak, mondták, hogy szépen kitisztult és nyugodtan próbálkozhatunk. Sok sikert és nyugi egészen biztosan minden rendben lesz.
2013. jan. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Engem elküldött mindenféle vizsgálatra,rákszűrést is csinált,2es lett az eredmény és arra irta ki az antibiotikumot. Nekem is azt mondták,h próbálkozhatunk szünet nélkül,de aztán ez most közbe jött. Sztem amúgy is kihagytunk volna 2-3 hónapot,nem mertem volna rögtön belevágni. Nektek már összejött a baba azóta?
2013. jan. 23. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!