Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ha ők megnézhették én miért nem?

Ha ők megnézhették én miért nem?

2013. jún. 3. 20:12
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
86%

Megint 1es vagyok.

Ne emészd magad ilyen és hasonló videókkal! Tudom nehéz, de ettől csak nehezebb lesz.

2013. jún. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
46%
Ezek a videóban nem százasok, az hétszentség...
2013. jún. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Nekem is a lepény vált le, aztán rá fél órával már a vizem is kezdett szivárogni:( 3 napja történt 16 hetes volt a kicsikém:( Annyira fáj a szívem.
2013. jún. 3. 20:52
 14/28 anonim ***** válasza:
91%

Bocs, akkor 16 hetes volt a babád és nem 18... rosszul emlékeztem, de a te kérdésed volt.


A Youtube-os videokat pedig szerintem is hagyjad, csak ront a helyzeten. Én nem mondom, hogy nem százasok, ha nekik ez jól esik, akkor oké, tegyék. De a netre nem kellene felpakolni, mert bárki megnézheti.Amúgy ennél vannak brutálabbak is... szóval tényleg hagyd.


De végülis meggondolva oké, hogy nem tenne jót, ha láttad volna, de jogot meg kellett volna hagyni, hogy megnézd. Ki, hogy dolgozza fel. Valakinek jó, ha megnézi, valakinek nem.


(Nekem a mamám halt meg egy hónapja, mindenki megnézte rajtam kívül, mert nekik ez úgy volt jó.Nekem viszon pont hogy nem...én azt szeretném,ha az emlékeimben élne, nem úgy mint "halott")

2013. jún. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Részvétem 1-es és 14-es:(
2013. jún. 3. 21:07
 16/28 A kérdező kommentje:
7-es őszinte részvétem. Veletek mi történt? Mi volt a betegsége a kisfiadnak?
2013. jún. 3. 21:08
 17/28 anonim ***** válasza:
89%

Aki írta, hogy mellette véleményezték,hát ez embertelenség..jesszusom, nagyon sajnálom! Még ha függöny is volt ott. Ki kellett volna vinniük.

Én biztos hogy nem akarnám megnézni,mert utána egész életemben kitörölhetetlenül beleégne az agyamba az a kép,és ha még lehet tetézni azt hogy az ember elveszti a babáját, hát ez az.

De egyetértek azzal, hogy a jogot megadhatnák, mindenki másképp tudja feldolgozni,ahogy előttem is írták.

2013. jún. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
89%

Thanathopor displasya. Végtagfejlődési rendellenesség, kezecskéje lábacskája fele akkora volt mint kellett volna, koponya, mellkas benyomódott. Ha egyáltalán ki tudtam volna hordani és megszülni max 3hónapot élt volna. :(

Igen, vesetál. Borzasztó volt az egész. Nem volt szerencsém sem az intézménnyel, sem az orvossal. Egy szem szülésznő volt velem normális.

A vicc, hogy az egészséges kisbabákkal együtt szültem, 20órát vajúdtam vele. Volt velem egy 16hetes babáját épp elvetélő lány is, együtt voltunk egy függönnyel elválasztva a többiektől, nagyon sok kisbaba született aznap. Hallani mindent, aztán az örömet, és végül ami betette a kiskaput, hogy abba a helységbe hozták be a kismamákat pihenni a kisbabájukkal, ahol nekünk adták az oxitocint hogy meginduljon a szülés. Apuka anyuka kisbaba idill a szoba egyik sarkába, mi meg a másik sarokban bőgtünk. Nem volt függöny, pont mosodába volt, és ott mellettem "néztem" végig a 16hetes anyuka szenvedését. Végül csak kivánszorogtam branülöstül, kikönyörögtem hagy menjek ki. Mikor csuktam be magam után az ajtót pont mindent láttam. Egyszerűen nincsenek szavak. Kint bőgtem a folyosón. Mire visszamentem már nem volt ott senki. Fehér lepedő, frissen húzott ágy. Ennyi volt. :(

Este 10-kor volt váltás, és az egyik doki még csinált rajtam egy kézi méhszájtágítást úgy, hogy ketten fogtak le, én meg ordítottam, mert meg akarja nézni a gyerket, mert még ő ilyet nem láttott....... aztán mikor megszületett úgy ahogy írtam egy vesetálba tették, és átvitték a mellettünk lévő kis helységbe (fele függöny), a vesetál körül álló fehér köpenyek felét hallottam. És hallottam egy kis nyöszörgő hangot is, amit amíg élek nem felejtek el.

Bocsánat ha felzaklattalak benneteket, de sokszor előjön újra és újra, és ki kell hogy írjam magamból, mert a környezetem már réges régen elfelejtette, és már nem tudok erről beszélni senkivel sem. 2007-ben történt.

Van egy oldal: angyalokszulei.hu itt nagyon sok hozzánk hasonlóan járt anyuka segít egymásnak, beszélgetnek, sok erőt adnak egymásnak.

2013. jún. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
73%

...bocsánat elírtam: a fehér köpenyek felét láttam,hátakat, amint kuporognak a vesetál felett......:(

és ez egy megyei kórház volt. :(

2013. jún. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
annyira sajnálom ez szörnyű:( talán én még jobb helyzetben vagyok mint te voltál. sajnos engem áttettek reggel a pszihiátriai osztályra.
2013. jún. 4. 18:36
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!