Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ha ők megnézhették én miért nem?

Ha ők megnézhették én miért nem?

2013. jún. 3. 20:12
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
feltétlen kérj segítséget ha úgy érzed, mert én magamba folytottam mindent, befelé, és szinte beleőrültem. Nagyon bánom már hogy akkor nem kerestemfel egy szakembert.
2013. jún. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Úristen, 18-as! Erre nincs is szó, amit érezhettél...fogadd részvétem!:(
2013. jún. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Részvétem 18-as. Nem elég hogy elvesztetted a babádat, még ez a bánásmód is! Szörnyű.

20 hetes ikreket veszítettem el 2006-ban. Én is szerettem volna megnézni őket, de egy nagyon kedves szülésznő lebeszélt róla. Örökké hálás leszek érte, mert tuti beleégett volna az agyamba az a látvány. Hozzám rögtön aznap hívtak pszichológust, hogy segítsen feldolgozni a történteket. 1 hétig feküdtem utána bent, utána még párszor megnézett, beszélgettünk. És tényleg segített feldolgozni és átvészelni azt az 1 iszonyatos hetet. Aztán a család támogatott, de főleg a férjemnek köszönhetek nagyon sokat. Idő kellett, mire újra gondolni tudtam arra, hogy ismét terhes legyek, aztán sem ment minden olyan egyszerűen, de mára már két gyönyörű és egészséges kisfiam van.


Hagyj időt magadnak a gyászra és hogy kicsit megnyugodj. Utána újult erővel bele tudsz vágni és hidd el gyönyörű és egészséges kisbabád lesz.

2013. jún. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon sok segítséget kaptok:

[link]

2013. jún. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Bocsánat, ez:

[link]

2013. jún. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Borzalmas tragédia felfoghatatlan és nagyon szomorú ha valaki ilyesmit kénytelen átélni. A fájdalom és a gyász leírhatatlan, mert arra nincsenek szavak ha valaki elveszíti a gyermekét. Igaz az enyém még csak 11 hetes volt mikor négy évvel ezelőtt elhalt a terhességem, és eszembe se jutott hogy látni szeretném. De nagyon sokáig minden nap arra gondoltam vajon milyen lett volna ha megszületett volna. Mit szeretett volna és mit nem. Aztán terhes lettem a fiammal, 12 hét rettegés. De szerencsére minden rendben lett. Most 2 éves makk egézséges az életem értelme. Útban van a kistesó is, érte még izgulunk, 13 hetes vagyok. De bízom benne hogy nem lesz semmi gond. A fájdalom idővel enyhül, majd átveszi valami más a helyét. A beletörödés a megnyugvás. Tudom hogy most borzalmas, de ne nézz ilyen videókat, és ne keressgálj ilyen témákat. Ezzel nem használsz magadnak. Az hogy nem nézhetted meg annak oka volt. Hidd el sokkal rosszabb lett volna. Képzeld el hogy mindig miden percben látnád magad előtt és nem tudnád elengedni. Képzeld el angyalnak amit boldogan játszik az égben. Szőke haja van kék szemei és boldogan mosolyog. S azt üzeni anya ne sírj ennek így kellett lennie. Még vissza térek hozzád. Legyél nagyon boldog.
2013. jún. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Így van!

Én sem nézhettem meg, nem is engedték. De addig kutattam, hogy találtam egy ugyan olyan rendellenességel születet csecsemő képét mint amiben a fiam elvesztettem. Kár volt. Mai napig előttem van. Pedig annak már 5éve.

2013. jún. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Szerintem nagyon sokmindentol fugg, hogy vki miert dont amellett, hogy megnezi illetve hogy nem nezi meg a gyermeket. Ha pl mar tobb napja halott volt bent, vagy vmi feljodesi rendellenessege volt, akkor talan jobb nem megnezni. de en nem talalom morbidnak ha vki mindenkepp latni szeretne a magzatat. itt angliaban nagyon halas vagyok a korhaznak hogy nekem minden lehetseges modon biztositottak a melto bucsut a gyermekemtol. feloltoztettek, kis jatekot tettek melle, barmennyi idot rendelkezesunkre bocsatottak hogy vele legyunk, megerintsuk, fotot sinaljunk stb. Ok is csinaltak foto, lab es kezlenyomatot. En ugy dontottem hogy nem allok keszen arra, hogy megnezzem, de van rola kepem, es ez megnyugtato, mert ha keszen allok akkor legalabb van ra modom. A korhaz szervezte a temetest, volt szep szertartas, ami mind mind segit a gyaszban es az elengedesben. sajnos ugy tunik nekem, hogy Magyarorszagon nem allnak a korhazok azon az erkokcsi szinvonalon hogy hasonlo tragediakat kezelni tudjanak. szamomra megnyugtato erzes volt vegig, hogy jo koezekben vagyok, MINDEN apolono es orvos TUDTA a NEVUNK, a gyaszunkat maximalis emberseggel es egyutterzessel kezelte.
2014. dec. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!