Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Kinek volt itt kuret mutete?...

Kinek volt itt kuret mutete? Nektek is azt mondta a doki nagyobb az eselyetek a vetelesre ezek utan?

Figyelt kérdés
Vetelesemet kurettel kellett befejezni. 2 honapja tortent, es augusztustol ismet szeretnenk probalkozni.Az orvos azt mondta ilyen beavatkozasok utan tobb az esely az ismetlodo vetelesre. Nektek mi a tapasztalatotok? Kihordtatok a kovetkezo terhesseget kuret uan?
2013. jún. 24. 17:18
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem pont az ellenkezőjét mondta, hogy könnyebb teherbe esni. utána gond nélküli terhességem volt, túl is hordtam. m
2013. jún. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A mutet utan hany honappal estel ismet teherbe? Sokat probalkoztatok vagy hamar osszejott? Az elozo terhessegem amibol 1 lanyunk van az elso hoapban osszejott. A masodik amit elveteltem, szinten az elso honapban.
2013. jún. 24. 17:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Teherbe esni valóban könnyebb lehet. Viszont a méhszáj tágítása és a méhet ért mechanikai hatás miatt valóban nagyobb az esély a vetélésre. Ma már ritka, hogy valakinél gond legyen, de hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem lehet baj. Viszont egy megkezdődött vetélés művi befejezése ritkábban jár ilyen szövődménnyel..
2013. jún. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1. vagyok

én elég sokára lettem terhes, de egy ideig nem is akartam. de azért kellett pár hónap, viszont nem használtam semmit (hőmérő, ovuteszt), nem szedtem vitamint és nem volt időzített szex.

de én ilyen típus vagyok, a második babám sem jött össze elsőre

2013. jún. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szivesen irnam azt, hogy igen, kihordtam a terhesseget kuret utan, de nem ...

Jan 3-an volt mutetem, par honapos vedekezes utan elsore osszejott a baba, de ujra elment, ujra mutet (ami a heten var ram) Nem tudom, hogy a mutet miatt-e, ilyenrol meg nem hallottam, de azt tudom, hogy a mutet gyengiti a mehszajat, es a kovetkezo terhessegnel ahogy no a baba, nem birja a sulyat es koraszulest is okozhat.

2013. jún. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szia utolso valaszolo! Hanyadik hetben ment el a mostani terhesseged? Tudni mi okbol? Az enyem az5-ik honapban sajnos eleg durva volt. Meg kellett szulnom es tokeletes volt es elt. Sajnos azonnal meghalt mert fejletlen volt. Nem tudtak a dokik miert tortent. Egy statisztikai szam lettem. Az az 1 no az 50-bol aki a masodik trimeszterben vetelt...
2013. jún. 25. 16:11
 7/8 anonim ***** válasza:

Jaj, kedves kerdezo, nagyon sajnalom, szornyu lehetett!! En (utolso vagyok) direkt atolvastam a papirt, amit ala kellett irnom a mutet elott, es igen, ismetlodo veteles is benne van a kockazatok kozott. El akartam kerni egy masolatot, de nem adtak ki, viszont kaptam egy listat a kockazatokrol. Bemasoljam?

Az en babam 9 hetesen halt el, de csak 6 hetesnek felelt meg a merete.

2013. júl. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Nagyon szörnyű ami veled történt. Mivel meg kellett szülnöd, nem nagyobb a kockázatod, mint egy többedszer szülő nőnek. Inkább azt lenne jó tudni, hogy miért történt és akkor talán többet lehetne tudni.
2013. júl. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!