Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A mellem meg akar kelni,...

A mellem meg akar kelni, begyulladt. Injekciot kapok,10 et irt fel a doki. a bal mellem 3 szor nagyobb mint a masik, talan negyszer, nagyon durva.3,4 csomo van benne. Valaki volt igy? A melle olyan nagy maradt?

Figyelt kérdés

2013. jan. 24. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:
46%

SZoptatod a babát?

MIndenképp keress fel egy IBCLC-s szoptatási tanácsadót!

Ők tudnak segíteni, hogy hogyan tudtok kilábalni ebből.


[link]


(Persze hogy nem marad így, de most ne ez legyen a legnagyobb bajod, hanem hogy helyre gyere!)

2013. jan. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szoptatok, tud szopni azzal nincsen baj:)
2013. jan. 24. 15:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen, valószínû hogy elhanyagoltad. Nagyon jól ki kell fejni,nem kellemes persze de nincs más megoldás. Nekem 20 éve volt amikor az elsô gyerekem szültem,akkor még nem volt segítség. Jól kimaszíroztam és szinte egész nap fejtem. De halgass az elsô hozzászólóra mert ezzel nem szabad viccelni.
2013. jan. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

maszírozd, fejd, szoptass belőle minnél többet! és igen, ne hanyagold el!

én is jártam így, de én be is lázasodtam (2 napig 38C feletti láz).

mielőtt szoptatsz/fejsz, kézmeleg langyos vízzel zuhanyozd körbe a melled, közben simító mozdulatokkal maszírozd. a hidegtől elapadhat a tejcsi, azt kerüld.

néhány nap alatt helyreáll, nyugi.

2013. jan. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!