Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ha elhal egy pár hetes magzat...

Ha elhal egy pár hetes magzat mindenkép tisztulnia kell a szervezetből ugye? Olyan nincs hogy nem volt 3hét alatt semmi vérzés semmi panasz de az orvos nem talált életjelet és a mütétel is vár 1 hetet?

Figyelt kérdés
hogy van ez? Hál isten nem velem történik!
2013. júl. 2. 22:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
de van ilyen,sajnos
2013. júl. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
értem!! Hát sajnálom!
2013. júl. 2. 22:14
 3/11 anonim ***** válasza:
Van ilyen, nekem kb 3 héttel később indult meg magától a vetélés.
2013. júl. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%

És ha nagyon korai a terhesség, csak 5 hetes, a doki lát valamit? Velem megtörtént, hogy pozi teszt után kis vérezgetés és rá 4 hétre volt nagyon erős vérzésem, nem voltam dokinál és nagyon kiváncsi vagyok a barnázás után látott volna-e valamit..utána már negatív volt a teszt.

Bocsi az offért.

2013. júl. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Kitisztul a szervezetből, de nem egyből. Nekem kb hat-hét hetesen elhalt, és most 4 hétre rá indult be a spontán vetélés. Ha nem muszáj ne erőltesse a műtétet...
2013. júl. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem várják meg spontán vetélést, kérdeztem, melyik jobb, nem javasolta a doki. Nagyon félek.


Amúgy 5 hét után csak a petezsák látszik szerintem.

2013. júl. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!!!
2013. júl. 3. 12:08
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
Nekem volt szívhang már, 4mm-esen. 10 hetesen pedig kiderült, hogy még 7mm-esen leállt a fejlődésben. Nem volt vérzésem, csak az utolsó 2 nap kicsi barnázás. Tehát kb. 3 hetet nem is volt tünetem, hogy már nem él a baba...Engem másnap megműtöttek.
2013. júl. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem konkrétan megmondta a doki, hogy ha a felesége lennék akkor is a spontán vetélés mellett döntene. Kétfajta doki van, aki lyukasztott már méhet, és aki még csak fog... na meg amennyire parázok a műtétektől, inkább megvártam a spontán vetélést.
2013. júl. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
értem! Én azt hittem ha elhal a magzat akkor egyszere ki kell tisztitani a szerveztből! De az orvos mégis várni akar 1hetet a mütétig! Ez jelentheti azt hogy még van remény?
2013. júl. 4. 00:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!