Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab után elkezdte vki...

Missed ab után elkezdte vki mérni ismét a reggeli hőjét?

Figyelt kérdés
Műtét után ismét mérem a reggeli hőmet, de még mindig magasan van. Nem kellene visszaesni a ciklus elejére jellemző alaphőre?

2013. aug. 1. 12:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem visszament. Igazság szerint már a műtét előtt, miután elhalt a baba.

A tied nap közben is magas? MErt ha állandóan hőemelkedésed van, akkor azonnal vissza kell menni a dokihoz (nekem ezt mondták).

2013. aug. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem tudom nálad mi a magas hő, nekem 37 fok volt nyelv alatt, reggel, végig a 8 hét alatt, aztán missed ab lett a vége sajnos:-) nem esett vissza a hőm, csak akkor, mikor megjött az első rendes mensim, műtét után 29 napra...azóta szépen alakul a görbém, látszik az ovu is...minden rendben lesz!
2013. aug. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szerencsére nincs hőemelkedésem. Az a hő maradt meg műtét után is, mint ami terhesség alatt. Azt hittem missed ab után visszaesik. Talán akkor nekem is majd mensire visszaesik. Kedves utolsó, Neked műtét után, mivel nem esett vissza a hő, akkor valószínűleg nem volt ovud? Lehet nálam is ez lesz. Remélem utána minden vissza áll és nem lesz gond.

Köszi a válaszokat:)

2013. aug. 2. 08:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyelv alatt mindig magasabb pár tized fokkal, mint hónaljban. Nem mindegy, ki hol méri.
2013. aug. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szia!2-es vagyok.De műtét után biztosan volt ovum, csak meg volt zavarodva a szervezetem...érzem a peteérést is, nyákom is mindig van, műtét után is megvolt. Műtét napjához 19 napon volt ovum - hő nem mutatta csak a fájdalom és nyák - 29 napon megjött, vagyis a luteális szakasz nem volt 14 nap...mensi után most a 15 napon volt ovu - már hő is mutatta - remélem jó lesz minden.
2013. aug. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is remélem:)
2013. aug. 3. 07:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!