Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős volt babád,...

Mennyi idős volt babád, amikor elkezdte egyedül az ágyában inni a reggeli és az esti tápszerét?

Figyelt kérdés
2012. márc. 6. 08:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Egyik fiam 6 hónapos kora óta fogja magának az üveget és egyedül issza meg a tápot. Soha nem adtam neki az ágyba!
2012. márc. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
az én fiam kb 6 hónapos kora óta iszik/eszik egyedül fekve!ülve még nem megy neki nem dönti eléggé most 10 hónapos!
2012. márc. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
lányom 8 hónapos kora óta!
2012. márc. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
még nem volt egészen 5 hónapos
2012. márc. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Hűha, akkor mi le vagyunk maradva. Lassan 1 éves lesz és még mindig az ölembe fekve issza meg.
2012. márc. 6. 09:06
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
És ez miért lemaradás? Mi ez? Verseny? Nem. Ha nektek úgy jó, hogy közben van testi kontaktus, akkor szerintem az nagyon jó.
2012. márc. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Kisfiam kb 6-7 hónapos kora óta tud inni egyedül,ülve is állva is,még sem adom neki oda hanem az ölemben ül,vagy a férjem ölében,csak a teáját szoktam úgy odaadni hogy az ágyában van
2012. márc. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
1 éves a fiam, nem fogja a cumisüveget. Tudná, ha akarná, de nem akarja. Reggel-este ágyban én itatom. Csőrösét fogja, de abból csak vizet kap. Majd egyszer átállunk arra, nekem egyelőre ez így jó. :) Érettségizni tuti nem így fog menni.
2012. márc. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nekem is jó, nem teher számomra ne értsetek félre. Csak kíváncsi voltam jó e ez így, nem kellene e önállóbbnak lennie. Csőrösből ő is iszik, de van amikor lusta és nincs kedve hozzá, akkor itatnom kell :)
2012. márc. 6. 09:42
 10/16 anonim ***** válasza:
Kislányom 13 hós, és bizony ő sem iszik önállóan. Ugyanaz, tudna, de nem akar. Így kényelmesebb, mert addig tud a kezeivel matatni :o) Majd átszokik ha akar, nyilván ez is egyik pillanatról a másikra lesz, mint oly sok minden a fejlődése során. Engem nem bosszant.
2012. márc. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!