Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Kb 2 hónapos terhes lehetek...

Kb 2 hónapos terhes lehetek ami nem rég derült ki. Van ilyen világos barna ragacsos folyásfélém. Valakinél hasonlo? Ez vajon biztos vetélés lehet? De akkor miért nem vérzek?

Figyelt kérdés
egy kissé bonyolult a helyzetem orvos terén ..külföldön vagyok ...és most lesz rezidenciám addig nem tuok orvoshoz menni :-(
2013. szept. 27. 16:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Szia. En is 9 hetes terhes vagyok. A 7-ik het ota barnazom! Hol van, hol nincs.. Teljesen normalis, nagyon sok no verezget, barnazik a terhesseg alatt. ~Van aki vegig! Akkor van baj ha a ver friss es sok, es gorcsokkel jar! Az elozo terhessegemmel az 5-ik honapig verezgettem es minden tokeletes volt! Ne aggodj! Fognak itt majd ilyesztoket irni, de ne ilyedj meg! Te ugyis erezni fogod ha gaz van. Megertem ha nem tudsz dokihoz menni, en is kulfoldon elek es voltam ilyen helyzetben. De ha van EU-s egeszegugyi kartyad es ha gaz van az ugyeletre menj el, ott ellatnak szo nelkul es ingyen! Addig is pihenj es figyeld erosodik e a verzes. Mas nem tudsz tenni! Ha a termeszet ugy akarja es az embrio nem eletkepes akkor elvetelsz, de nem minden esetben jelent vetelest a verzes hidd el! Csak az ido tudja megmondani a valaszt, ugyhogy varj.. A 12-ik het utan kevesebb eselyed lesz a vetelesre sokkal!
2013. szept. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Roberta77 ***** válasza:

Ne gondolj rögtön a legrosszabbra,hogy vetélés!!!!

Viszont a vetélés sem kezdődik rögtön vérzéssel.. Lehet egy barnázás az előjele :-/


Mindenképp orvos!!! Ultrahang és ha kell progeszteron pótlás szükséges!!!


Üdv.

2013. szept. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül jelent vetélést, de azért mihamarabb lásson orvos. Lehet, hogy csak ártatlan folyás, a szervezeted "emlékszik" hogy most kellene megjöjjön, és azért a barnás folyás. Bízzunk benne, hogy ez utóbbi, de azért jobb lenne, ha látna orvos.
2013. szept. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek a válaszokat.ami érdekes hogy nem feszül a mellem ... pedig az nagyon be volt durranva.viszont ha hanyadt fekszem egészen lent a hasam alján érzek egy kis dombocskát ... ott lehet a babó .de ha esetleg felszivodik vagy egyebek az vérzésel jár nem?? kb 5 éve volt egy spontán vetélésem... borzasztó görcsel távozott...van azóta egy 3,5 éves kisfiam ...és most kételyek közt.mindekettöt megéltem szültem is vetéltem is de most halvny fogalmam nincs csak kétségbe vagyok esve..
2013. szept. 27. 16:23
 5/11 anonim ***** válasza:
Feltétlenül menj el orvoshoz! nekem is így kezdődött, nem volt vérzés sem görcs csak pusztán nagyon gyenge barnázás és hiába kaptam mát gyógyszert 11 hetesen elvetéltem. Persze ez nem törvényszerű hogyha barnázol akkor el is vetélsz de saját megnyugvásod miatt is jobb ha megnéz egy orvos.
2013. szept. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el dokihoz, h nézze meg, minden rendben és akkor megnyugszol.Nálam se görcs, se vérzés nem volt, egyik napról a másikra megszűnt a mellfeszülés. Sajnos már nem volt szívhang:(
2013. szept. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a kommenteket...elmentem dokihoz mert tegnap előtt eg lengőajtó erösen neki csapodott a hasamnak vérezni kezdtem .... ez csak akkor este màsnap szinte semmi ..de nagynehezen eltudtam érni h negnézzen egy orvos.hàl istennek minden rendben és a baba is nagyobb mint gondoltam 12-13hetes kb .... nem szoktam irni sosem mikor jön meg ... ify ebből kifolyolag ..... most màr felgyorsulnak az események ... köszönöm mindenkinek aki tanàcsàt megosztotta velem
2013. okt. 1. 16:51
 8/11 Roberta77 ***** válasza:

Hal isten hogy nincs baj :-))))

További minden jót kívánunk nektek :-)))

2013. okt. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
kérdező hogy vagytok azóta?minden rendben?kérdésre válaszolva:nekem 7 hetesen ment el barnáztam, és egyik napról a másikra megszűnt a mellfeszülésem(amire nem gondoltam h tünet lehet)boldog babavárást
2013. dec. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó .... köszönöm szépen minden rendven van most vagyok 25 kismama.
2013. dec. 26. 21:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!