Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » . Elveszitetem a babam 4...

. Elveszitetem a babam 4 honaposan valaki jart mar igy es hogy sikerult feldolgoznia?! Nekem mar a 4 terhesem volt van 3 csodalatos lanyom . Aki itt hagyot minket fiu lett. Ha valaii tud akkor seitsen hogy kier tortent velunk ez!

Figyelt kérdés
2013. okt. 22. 02:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Őszinte részvétem! Nekem két babám ment el. Ezt nézd meg! [link]
2013. okt. 22. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Őszinte részvétem. Nekem 5 gyerekem van , a hatodik terhességem 8 hetesen halt el , rá fél évre a hetedik terhesség 19 hetesen állt le a magzat szive. Hogy miért történt , az máig nem tudom , hiszen a szövetteni eredmény szerint fejlődési rendellenesség nem állt fent. Lassan már egy éve történt , de a mai napig nem tudtam túltenni magam rajta , nincs olyan nap , hogy ne jutna eszembe , nem értem , hogy miért történt , hiszen előtte 5 teljesen egészséges gyerekem született ,problémamentes terhességből.
2013. okt. 22. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
bocsanatat a sok helyes irasert de ejjel irtam mert meg aludni se tudok ! reszvetem mindenkinek ! Mink meg varunk az eredmenyekre 5 hetet mondtak kulfoldon elek es nem vagyok meg elegedve az iteni terhesgondozasal mar9 hetol verezgetem es nem csinaltak semmit sem csak fegugyek ennyi votl de nekem radasul a tortentek elot egy napal derult ki hogy felvagyok fazva masnap meg szultem ez nekem felfoghatatlan miert pont velunk tortent ez es radasul hogy latam meg roszab ill hogy elve lett meg valami masokozta mind ezt..
2013. okt. 22. 12:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!