Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab, tegnap műtöttek,...

Missed ab, tegnap műtöttek, de alig vérzek. Ez baj lehet?

Figyelt kérdés
2013. nov. 26. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnálom :(

Műtét utáni napokban én sem véreztem sokat, rá egy hétre viszont eléggé "beindult", több napig. Meg is ijedtem, hívtam az orvost, de azt mondta nem gond.

2013. nov. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem baj, én is csak aznap véreztem, másnap barnáztam, utána semmi.
2013. nov. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnálom :(


Nekem a műtét utáni napon teljesen elmúlt a vérzés, majd rá két napra erősebb vérzés, mensi-szerű görcsökkel, ami kb 5-6 napig tartott.

Mindenkinek másképp reagál a szervezete, lehet neked most elmúlik, és majd hetek múlva jön meg az első mensid. Sz is normális, meg az is, ami nekem volt, hogy elmúlik, aztán visszatér, és olyan is van, aki missed ab után vérzik kb 5-6 napig folyamatosan.

2013. nov. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!