Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab műtét napján és...

Missed ab műtét napján és utána mennyire fájt a hasatok? Normális az enyhe kis fájdogálás? Vérzés mennyi volt?

Figyelt kérdés
2013. nov. 28. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Kinek mennyi, ez változó. Igen, az enyhe görcsök normálisak. Pihenj és igyál sokat.
2013. nov. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a missed ab napján egyáltalán nem fájt, szinte vérzés sem volt.

Másnap este kezdtem el görcsölni és vérezni, nagyon megijedtem, hívtam a dokimat, aki elmondta, hogy amíg olyan, mint egy menstruáció, addig semmi gond, és nekem amúgy is mindig erős görcsökkel járt a mensi. Ez a vérzés kb 1 hétig tartott, utána rendes időre jött meg.


De ez mindenkinél változó, szóval ne aggódj!

Akkor van gond, ha nagyon erős görcsök, darabos vérzés, esetleg láz jelentkezik.

2013. nov. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem műtét után már egyáltalán nem fájt és az utána következő egy hét vérzés során sem. De tényleg egyénenként változó ez is.
2013. nov. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én aznap véreztem, másnap alig, utána pár nap barnázás volt. Nekem azt mondták, hogy ha fáj vagy lázam/hőemelkedésem van, akkor menjek vissza.
2013. nov. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!