Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Egészséges gyermek utáni...

Remény78 kérdése:

Egészséges gyermek utáni missed ab, és beteg baba, megint egészséges baba, mefint missed ab?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Csak reményt szeretnék kapni..Tudom, ne is szóljak egy szót sem, hiszen van két egészséges gyermekem...Első gyermek egy nem vigyázás volt, nagyon örültünk neki, és egészségesen megszületett.Második baba egy nem vigyázás, missed ab 12 héten, elhalt, de 38 mm volt...harmadik baba megfogant a missed ab után 4 hónappal kislány volt...októberben elvették...hydropsos volt:0(Aztán rá 4 hónapra megfogant a második fiúnk, aki eg yéleterős, vidám, csodagyermek:0)Most ismét terhes lettem.Készültem rá, odafigyeltem..10 héten észrevettem, hogy már nem vagyok olyan cudarul.Bejött a megérzésem...missed abom lesz ismét, elhalt a 9 hét vége, 10 hét eleje felé:0(((Nem értem...félek, hogy valami baj van.Megvizsgáltak minket anno, voltunk genetikai tanácsadáson, minden oké.Én könnyne teherbeesek, soha egy menstruációm nem maradt ki, nem jött meg 30 napnál hosszabban.Peteérésem szinte minden ciklusban van..figyeltem magam...nem is értem.Votl valaki így?Kapott rá választ valaha?NEM ADOM FEL!Köszönöm, ha valaki ír!!!
2013. nov. 29. 22:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én nem nagyon értem, mire szeretnél választ kapni pontosan. Mindenesetre sajnálom.. :( Hány gyermeket terveztetek?
2013. nov. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nővèremnek az összes làny magzata elhal, lehet neked is valami hasonló problémàd van.
2013. nov. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Első válaszoló:Arra lettem volna kíváncsi, hogy volt-e akivel hasonló eset történt?Hogy így, szinte furcsa sorrendben történt a dolog?Persze, hogy terveztük a babát.Ahogy írtam, készültün rá....és nem tudom merre induljak, ha induljak valamerre egyáltalán.Megint el leszek azzal intézve, hogy van ilyen....csak szerintem ez furcsa.

Második válaszoló:Hálás köszönet az információért, és írtam privit!!!Köszönöm!

2013. nov. 29. 22:24
 4/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok. És az orvosoddal nem beszélgettetek erről, és nem küldött semilyen kivizsgálásra? :( Azért ilyen sorozatos gondok után fel szokták ajánlani. Nekem is volt missed ab-om, de csak egy, tudom milyen sz.ar érzés... ezért is írtam, hogy sajnálom :( A dokinál indulnék el, irányítson valamerre.
2013. nov. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Első válaszoló:Nem válaszoltam arra, hogy hány gyermeket terveztünk.Kettőt mindenképpen, de azért is küzdeni kellett rendesen.A második után voltunk genetikai tanácsadáson, és mielőtt elvették a kislányt meg is szúrtak.Az orvosom genetikus...Volt TORCH vizsgálatom és ilyenek.TSH, stb....Minden azt adta ki, nincs eltérés.Aztán megszületett a második gyermek...és makk egészséges, nem is akármilyen:0)Most eldöntöttünk, babát szeretnénk..most lett rá ismét alkalmas az életünk..3szorra terhe slettem.Már 35 vagyok, férjem 34 tehát nem huszonéves.Én vékony, sportos vagyok, férjem is magas, erős és egészségesek vagyunk.Nem dohányzunk, nem iszunk, nyilván ezt most sem tettem...Egyszrűen mi sem értjük..terhes leszek pillanat alatt, meindul a kis élet, dobog a szíve...egyszercsak leáll...és nem az első eset...
2013. nov. 29. 22:32
 6/11 anonim ***** válasza:
az első baba fiú? Van olyan, hogy csak bizonyos nemű babát tud valaki kihordani.
2013. nov. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mindketto gyermekunk kisfiu....a vizsgalt kislany 46xx kromoszomaval rendeljezett...nem szakadt meg a terhessehem...abszolut szepen fejlett baba volt..csak a nyakiredo....5.9 volt:(((nem tudom hogyan lehetne kideriteni hogy ilyen helyzet van..a tobbi baba nemet nem tudom.
2013. nov. 30. 00:02
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia,irtad , h a kislány akit elvesztettel ,5,9je volt.

Megvizsgaltak , ha 46xx , az oké,akkor miatt vettek el?

Később derült ki vmi probléma?

2013. nov. 30. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
szia!Mert nem genetikai oka volt, de ahydrops betegség lehet örökletes...ezért megnézték a babát...viszont magában a hyrops és a cistikus hygroma is egy olyan betegség, hogy lehet megvahlt volna 16 hetesen:0(Vagy elmúlik, és 33 hetes újra kijön:0(És akkor már nincs mit tenni...ezt nem várta meg az orvosom.Volt egy egészséges , gyönyörű kisfiúnk, én pillanatok alatt terhes lettem mindig, így nem is engedte volna megtartani-de nem is akartk volna.A második kisfiúnk ezután fogant, és tökéletes terhesség votl, és ő is egy elképesztő életrevaló kis prücsök.Amire gondolok, hogy valami a méhlepény körül van, mert az első gyermekkel a 29 héten olyan volt a lepényem mint egy masszív dohányosnak és azt hitték meg is szülök.ehhez képest 39+0ra született 3760 grammal és 58 cm-rel.Összeszaladt a kórház hogy ilyen lepénnyel hogyan?2.5 kilós babák szoktak születni.A második kisfiú 3600 gramm és 54 cm volt...Tökéletes.Ami tényleg a legrosszabb, hogy választ keresnék, segítséget, hogy merre induljak még...
2013. nov. 30. 10:29
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem van 5 egészséges gyerekem , teljesen problémamentes terhességből, szinte mind az első probálkozásra. A 6 terhességem 8 hetesen elhalt , missed ab. , majd rá 3 hónapra ismét terhes lettem szépen fejlődött , minden érték rendben volt 17. hétig (már mozgott a baba) , aztán egy nap nem mozdult többé , leállt a szive. A mai napig is kutatom az okokat , de eddig még nem derült ki semmi, 35 éves vagyok .
2013. dec. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!