Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mennyibe kerul a muszeres...

Mennyibe kerul a muszeres befejezes tb nelkul?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sajnos 9 hetesen elveteltem :(, holnsp reggel fekszem be a korhazba, de mivel kulfoldon elek ( per pill Budapesten tartozkodom), nincs tb m. Ma nem tudtak megmondani, h mennyibe fog kerulni, de az egyik asszisztenso azt mondta, 100 ezres nagysagban gondolkozzak. Letezik? :(
2014. febr. 25. 22:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Sajnálom :( ên úgy tudom 30 ezer az abortusz. Szerintem semmikêpp nem kell 100ba gondolkoznod. Kitartást neked, ha túl vagy rajt írj lêgyszi.
2014. febr. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Koszi szepen! En meg ugy tudom, h az abortusz 30 ezer valoban, de azert mert csak egy reszet kell fizetni, tobbit a tb fizeti. De ez nem abortusz, mert muszeres befejezes, es nincs tb m.
2014. febr. 25. 23:06
 3/15 anonim ***** válasza:
melyik országban élsz ? Mármint ha nem Budapesten vagy. Nincs kék nemzetközi tb kártyád ?
2014. febr. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nincs kek kartyam sem, sajnos, pedig mondtak is, h azzal ingyenes lenne. Irorszagban elek.
2014. febr. 25. 23:14
 5/15 anonim ***** válasza:
ha vissza mész feltétlen csináltasd meg. Én Angliában élek , online meg lehet ingyenesen csináltatni és kb 5 nap mire kiküldik.
2014. febr. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ez a műtét nem tartozik a sürgősségi ellátások közé? Mert hát az életed múlhat rajta.

Én Angliában élek és a tervem, hogy otthon szülök. Azt mondták, hogy a szülés ingyenes, mert sürgősségi ellátás.


Kérdezz rá mindenképpen! Mert folyton csak dumálnak, de soha semmivel nincsenek tisztában.

2014. febr. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Es ha surgossegi, akkor ingyenes? Mindenkepp rakerdezek. Mindjart indulok, gondoljatok ram. :(((
2014. febr. 26. 06:32
 8/15 anonim ***** válasza:
Hivatalosan is lemondtad a magyarorszagi állando lakhelyedet?
2014. febr. 26. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Sok erõt, kitartást kêrdezõ :( írj majd mizu
2014. febr. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Hatha meg benez ide valaki, es erdekli, mennyibe kerult. Nos tb nelkul ez a beavatkozas 57100 ft. Amig ki nem fizettem, szoba sem alltak velem, pedig kideurlt, h a tb m pirosan van. Utananeztem, s ez azt jelenti, h az ellatas meg ingyenes, s majd a tb vel kell intezni tovabb. A korhaz igy nem is vehetett volna el penzt, elmeletileg. Tulvagyok rajta, fizikailag nem fajt semmi, a lelkem nagyon faj, s valoszinuleg meg sokaig is fog fajni.


Aki Angliabol jonne haz szulni, rakerdeztem a szulesre, es nem ingyenes, a dr no eppen azt meselte, h nemreg egy arab no szult es nem fizette ki a 300 ezer ft ot, s most o emiatt birosagra jar. Szoval erdeklodjel meg, nehogy meglepetes erjen, mert itt a dr no allitotta, h ezt is ki kell mindenkinek fizetni, akinek nem el a tb je.

2014. febr. 28. 08:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!