Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab műtét magyarországi...

Missed ab műtét magyarországi magánklinikán?

Figyelt kérdés
Kinek mi a tapasztalata? Melyik intézmény, mennyibe került, milyen volt az ellátás, meddig kellett bent lenni, fájt-e,melyik orvost ajánlaná, stb.
2014. febr. 27. 08:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a Maternity maganklinikan volt missed ab-om. A mutet utan negy orat kellett maradni, de maradhattam volna tobbet is nem rugdostak haza... Kaptam enni miutan felebredtem, bar semmi nem ment le a torkomon. A noverek altatosok mind nagyon aranyosak es kedvesek voltak, biztattak... En az orvosommal mentem, nem ottani orvos csinalta. Azt hiszem 80e ft volt, de erre most pontosan nem emlekszem. Nekem pozitiv volt az ott toltott ido!
2014. febr. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az melyik városban található?Még sose hallottam róluk.El tudtak érzésteleníteni mindent,vagy nagyon fájt?Köszönöm válaszodat!
2014. febr. 28. 22:57
 3/6 anonim ***** válasza:

Budapesten.

Altattak, semmi fájdalmat nem éreztem, utána sem fájt jobban, mint egy menstruáció. A testi fájdalom a legkevesebb...

Mikor műtenek, ha megkérdezhetem?

2014. márc. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem volt még ilyen műtétem,második babát tervezzük,és több ismerősömnek is komplikáció volt,ezért szó szerint rettegek,hogy nálunk is baj lesz,ezért érdekel,ha oda kerülne a sor,tudjam,hova forduljak.Hogy altatnak?Ilyenkor tesznek fel katétert?A lelki részéről ne is beszéljünk,az aggódástól így is minden napom sírással telik szinte,és mivel már voltam terhes,belegondolni is rossz,tudom,hogy ennél jobban nem lehet szeretni.Köszönöm válaszodat!Minden jó és szép hétvégét!
2014. márc. 2. 08:09
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne félj, az ha előre parazol csak rossz... Minden rendben lesz! Arra gondolj, hogy veled ez nem történhet... Ha ott lesz a baba es aggodsz nem fog jót tenni neki! Szerencsére nem mindenkivel történik ilyen :)

Szép hétvégét!

2014. márc. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem a III.kerület Margit Kórházban volt a műtétem. Nem kerül 80-100e Ft-ba, a TB fizette, nem fájt előtte se közbe se és utánna se. A nővérek nagyon rendesek voltak attól független, hogy szinte csak aludni mentem be. A vizsgáló orvos lovagiasabb volt mint a legtöbb férfi. Az altató orvos a legjobb nyaralásra küldött. Nemhiszem, hogy a 10 perces beavatkozásért és a 2-3 órás alvásért érdemes lenne kiadni ennyi pénzt.. Ez vicces kicsit... de ki ahogy érzi.
2014. márc. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!