Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Kérdés? Nov. Volt missed ab...

Kérdés? Nov. Volt missed ab műtétem. Ma jött meg 4 héttel a műtét után. Mondogatják, hogy ha a kivárt 3 hónap előtt esel teherbe az nem szerencsés, nem szabadna, tehát védekezz mert esetleg újra előfordul egy vetélés vagy baj.

Figyelt kérdés
Ha a testem nem készült fel egy újabb babára gondolom nem is fog megfoganni a pici ez alatt az idő alatt amíg nem védekezünk?
2013. dec. 26. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos megfoganhat. Nagyon sok sztorit hallottam már, hogy azonnal teherbeesett és el is vetélt, de olyat is, hogy megmaradt, de ezeknek is a fele azt mondja, hogy barnázott eleinte és hormonpótlással nagy nehezen megmaradt. Nagyon kevés olyan sztorit hallottam, ahol azt írták, semmi gond nélkül maradt meg a baba, úgy, hogy nem vártak, vagy max egy ciklust vártak.

Nekem is azt mondták, elég egy ciklust várni, mégis azt vettem észre, hogy a testem nincs kész (a lelkem az egy más kérdés, mert az se állt készen) Kábé 6 hónap után kezdett visszaállni a szervezetem, de a 7. hónapban hormonpótlással helyreállt a szervezetem, teherbe is estem és remélem nem is lesz semmi gond. Még az elején vagyok.

2013. dec. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én megkérdeztem a dokimat (sote II), mi van, ha mégis becsúszik a baba, azt mondta, hogy "akkor örülünk", és hogy semmivel nem nagyobb a vetélés esélye, mint egyébként. Lelki okokból javasolta a kihagyást, és igaza volt, eléggé ráparáztam a témára. Ki kell heverni először.


Amúgy az én menzeszem fél év alatt se áll vissza. Előtte pontos 28 napos volt, most meg összevissza jön meg, és gyengén.


Ha volt műtét után uh vizsgálat, ahol megállapították, hogy semmi baja a méhednek, akkor nem tragédia egy becsúszott terhesség, de én is azt tanácsolom, hogy védekezzetek.

2013. dec. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat..én úgy érzem ha a testem nem áll rá készen úgy sem jön a baba..de nehéz kivárni az időt.ezek után még inkább vágyunk egy picire.
2013. dec. 27. 09:53
 4/4 anonim ***** válasza:
szia, nekem ugyanez volt, műtét-doki-ne. kivártuk a 3 hónapot addig is igyekeztem még egészségesebben élni,enni létezni mint korábban és utána nekiláttunk. első hónapban nem jött össze, csalódott voltam, nem adtuk fel. vettem az erre megjelölt üzletekben, mindenféle teákat és ovulációs tesztet is. a tesztet amikor megcsináltam először a 8 nap után pálmás lett tehát jó. nem gondoltam a peteérést a 8 napon, de ha, van esély legyen. hát össze is jött. boldog voltam és nem feledkeztem meg a vitaminokról sem, szerintem a terhesség előtt szedett vitaminoknak pl, gravida, elevit azért rengeteg jó hatása van, másnem a beágyazódásba segít. csak akkor álljatok megint neki amikor mindent el tudtok fogadni, sajnos a rosszat is. mi így mentünk neki és nem bántuk meg. (bár rettegés volt az első 3 hónap) boldog babavárást:))))
2013. dec. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!