Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 2x i vetélés után milyen...

2x i vetélés után milyen vizsgálatot csináltattok meg mielőtt újra probalkoztok?

Figyelt kérdés
2014. febr. 27. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmilyent.
2014. febr. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi most kezdtük el a kivizsgálásokat, 3 terhességem volt,mind vetéléssel végzödött. 8-9-4(utolsó kémiai terhesség) hetesen vetéltem el.

Méhüregvizsgálat már volt. Legközelebb vesznek vért tölem és a páromtól is kromoszómavizsgálatra, hormonokat néznek vérböl,pajzsmirigyet, petevezeték vizsgálat...Eddig ezekröl tudok.

Te mikor vetéltél el?Mekkora terhesség volt?

2014. febr. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmilyet.
2014. febr. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2009. egészséges kisfiú :)

2011. ikres vetélés 11.hét missed ab :-(

2012.egészséges kisfiú :)

2014.01.29. újra vetélés 8.hét missed ab :-(

2014. febr. 28. 11:20
 5/7 anonim ***** válasza:

Mivel màr van két egészséges kisfiad és a vetélések sem egymàs utàn következtek, így nem hiszem h kellenek vizsgàlatok.

Gondolj bele az én helyzetembe...3 terhességem volt de gyermekem még nincs :((

Persze tudom ez nem vígasztal mert egy nő szàmàra a vetélés borzalmas dolog. De azért te jobb helyzetben vagy mint én. Ettől függetlenül nsgyon drukkolok h 3. bava mihamarabb sikerüljön.

2es vàlaszoló

2014. febr. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kromoszóma-vizsgálat, trombózisvizsgálat, teljes vérkép mindkettőnknél, férjemnek spermavizsgálat, hormonpanel, pajzsmirigy-vizsgálat, három pontos terheléses cukor. Egyelőre ennyi, legalábbis nekünk.
2014. febr. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt 3 vetélésem, éppen most 2 napja.

ugy volt sorban h vetélés, egészséges baba, aztán fél éven belül 2 vetélés.

És mivel nekem is volt megmaradt terhességem, valószínűleg nem összeférhetetlenség van (még jó h a kiscsajszi kiköpött apja, nem gyanusíthatnak meg :) ).

szinte ugy kellett kiharcolni egy vizsgálatot a dokitól, most elküld immunológiára, de szerintem progeszteron gond lehet, de mivel van egy babánk, nem igazán akarnak foglalkozni vele.

2014. márc. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!